Sayfa 990/1032 İlkİlk ... 4908909409809889899909919921000 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,913 - 7,920 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Eyvallah. Yolun açık olsun. Bu hissenin uzun vade bazında 2013 Mayısından bu yana 7 yıldır düştüğünü sen de biliyorsun. Bu bankanın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. Gelgelelim bu olaylardan sen hep TH'yi sorumlu tuttun durdun. Klasik bir "cahil KY" bakış açısıdır bu yani "işler yolunda gitmediği zaman hep başkalarını suçlayıp dur" bakış açısı.
    seni suclamadim. Hissenin dusme nedeni sen deilsin elbetki. Amerikadaki mahkemeye Trump dahi yardim edemezken senin birsey yapmani beklemek sacmalik. Ama sunu kabul et ki 3 yil boyunca Butun Teorilerin cop oldu. Pozisyonun total olarak loss.
    sana karsi bir kizginligim veya ofkem yok. Beni suclamani da anlamadim

Sayende 4 kere AL sat yaptim. Yanlis anlama, ne zamn ortadan kaybolsan hisse artmaya basladi. Yukari gittigi yer yerde cikip rasyolar vesaire anlattin ve her sefernide Tuttu. Hisse dustu. Buna psikolojik mi, baska bir indikator mu dersin bilemem ama aynen boyle oldu. Sana bu yuzden de tesekkur ederim. Yolun ACIK OLSun

Erick, TREND'in ustune cok gidildi, o yuzden o da bunaldi hakli olarak. Bazilari saka olarak, bazilari cidden.

TREND olmasa yazi tura atsan her islem yapmak istediginde yine %50 sansin var arkadasim.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Berman bankanin K&S'e "Sucsuzum" dedigine ve temsil etmesine yetki verdigine dair yazili belge istemis.

K&S ABD hukuk sisteminde boyle bir sey yok diyor.

Bankanin boyle bir dokumani GK'da onaylatmasi gerekiyor, o da 27 Mart'taymis. Yani 31 Mart'in sonrasina uzatilmasini istiyor.
    Bu süreçte banka şayet uzlaşma isteyecek olsa bunun usülü ve zamanlaması nasıl olabilir acaba?Her aşamada mümkün mü yoksa bu ilk duruşmadan önce mi olmalı?
    ABD'de suçsuzum seçeneğini seçmek uzlaşmaya engel teşkil edermi?

Tamamen varsayıma dayalı sorular
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Her asamada olabiliyor Bist100.

Sucsuzum secenegini secmek uzlasmayi bitiriyor. Ya Sucluyum, ya da No-Contest gerekli.

Ama bir yerde okumustum: Avukatlar muvekkillerine en basta "Sucsuzum" sikkini secmelerini tavsiye ediyorlarmis, sonra degistirip uzlasma oluyormus.

Pleading Not Guilty at an Arraignment
    Most criminal defendants plead not guilty at the arraignment hearing. By pleading not guilty, the criminal defendant buys time. This gives his or her defense lawyer the opportunity to review the case and to assert all possible defenses.

----
    Davalarin cogunda "Sucsuzum" giriliyormus zaman kazanmak icin. Bu daha sonra uzlasmaya cevrilebiliyormus.

Yani bankanin avukatlari proseduru uygulamis gibi su anda.

Tombik artiya gececek. Aselsan artida. 6.10

Sevindiniz mi yoksa???

8. 6 nın altında resim verme, üstünde sıkıntı yok.

Sayfa 990/1032 İlkİlk ... 4908909409809889899909919921000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •