Sayfa 1015/1032 İlkİlk ... 155159159651005101310141015101610171025 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 8,113 - 8,120 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Eslesme 6.12 simdilik.
    günaydın herkese. dönüş V veya W şeklinde mi olacak her yerde bakılan durum bu. Beklenen tepki yerleri çalışmadı, destekler direnç oldu. Bu hafta zor ve sancılı olacak.

2. petkimle aynı kaderi paylaşıyoruz, sebep açık, orada da bizim gibi yüksek miktar ky var. petkim de son aylarda ne kazandıysa fazlasını bırakmış masaya.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    petkimle aynı kaderi paylaşıyoruz, sebep açık, orada da bizim gibi yüksek miktar ky var. petkim de son aylarda ne kazandıysa fazlasını bırakmış masaya.
    Ne yapsın küçük yatırımcı benim girdiğim kağıt yükselmiyor diye borsadan defolup gitsin mi?Ben katılmıyorum hissenin yükselmeme sebepleri biliniyor bunlar izale olursa alanlar mutlu olacaktır.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Ne yapsın küçük yatırımcı benim girdiğim kağıt yükselmiyor diye borsadan defolup gitsin mi?Ben katılmıyorum hissenin yükselmeme sebepleri biliniyor bunlar izale olursa alanlar mutlu olacaktır.
    sabır gösterecek, başka yolu yok. şuan zaten onu yapıyoruz. kimseye kızmadan. Gecen hafta biraz REİS'e kızdık, ama haklıyız. S400 aldık, aldığımız ülke 33 askerimizi bir anda şehit ettiler. Bu çok açık bir kavram karmaşasıdır. Hatadan anında dönülmeli. Mesela göçmenleri bırakmak büyük cesaret işi. Avrupa üstümüze gelebilir. ama yapıldı. Neden s400 kullanmıyoruz diye açıklama yapılmıyor. İnsan kendi hatasının bedelini öder. Başkasının hatasının bedelini ödemek gerçekten çok zor.

6. Global pala isterse geri dönüş inişte kullanılan vitesle aynı şekilde olmalı.

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Global pala isterse geri dönüş inişte kullanılan vitesle aynı şekilde olmalı.
    Cuma gunu 5.92 uzeri, bugunde 6.15 lerde alim firsati verdigine gore surunmeye devam diyor...

Avrupa ve dunya borsalarina bakıyor, idlip meselesini fiyatladigini düşünmüyorum.

S400 lerin füzeleri halen yok gelmedi nisanda gelecekti... gelsede bence sistemine suriye ve Rus unsurları dost olarak tanımlanmış olmalı...pek kullacağımızı sanmıyorum patriyotlarda ne zaman gelir belli değil üretmek artık zaruri ihaların önemi çok iyi anlaşıldı

Sayfa 1015/1032 İlkİlk ... 155159159651005101310141015101610171025 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •