Sayfa 1029/1032 İlkİlk ... 29529929979101910271028102910301031 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 8,225 - 8,232 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Mahkeme kararı uyarınca Halkbank'ın avukatları aracılığıyla suçlu bulunmamak için yazılı izne ihtiyacı var.

Türk yasalarına göre, banka, kurulunun bu izni vermesi gerektiğini söylüyor. Halkbank'ın bir sonraki kurul toplantısı ayın sonlarında.

2. Suçlu bulunmamak çümlesinde bir detay var mı çözemedim

3. Sn Kızıldağ memlekette çobanlık yapacak adam bulunmuyor. Hangimizin çocuğu hayvancılık çiftçilik yapmak istiyor? Çok tembel nesil olduk.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Sayın TH. Piyasadan, virüsünden ve starejik gelişmelerden huylandığımı yazıp yüzde 75 le nakit girip , İŞC yi takip edeceğimi en son yazmıştım. Bugün hisse için ayırdığım pozisyonun tamamı ile yüzde yüz pozisyon aldım. Halk Bankasının payı yüzde 50 oldu. ..................….Yaptığım traderlikten yaptığım karları yani yüksekten verip alttan yaptığım pozisyonlanmaları tesadüfe birazda eski bir askerin önsezilerine bağlıyorum. Bende şaşiriyorum ; ben trader olmuşum haberim yok. . .
    Binbaşım saygılar. Daha önce de dediğim gibi sizin borsa icraatlarınızı gerçekten de takdir ediyorum. Duygusallıktan uzaksınız, dürtülerinizle de karar veren biri değilsiniz, tam tersine belirli bir strateji çerçevesinde karar veriyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim. Kitap yazma konusunda bir ara niyetlenmiştim hatta Remzi kitabevi ile temasa geçtim, onlar da bana "bir an önce taslağını yaz ve bize gönder" demişlerdi. Ancak pek talep olacağına inanmadığım için beklemeye aldım. Öte yandan yeterli seviyede İngilizce biliyorsanız yurtdışından çok güzel borsa kitapları sipariş edebilirsiniz. Mesela benim kütüphanemde sadece borsa ve piyasalar üzerine 500'ü aşkın İngilizce kitap var.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Çok pahalıdır bu adam. Biliyorum kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez ama bir halt yediler bir sürü zarara neden oldu, hala da bir sürü maliyete neden olmaya devam ediyor.
    Bu adama ödeyecekleri bir kaç milyon dolar Halkbank için hiç problem değil, yeter ki bu süreçten bankayı asgari hasar ile çıkartsın. Eğer Halkbank "avukata ödeyecek param yok" derse ben destek çıkmaya hazırım.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by ciko45 Yazıyı Oku
    Sn Kızıldağ memlekette çobanlık yapacak adam bulunmuyor. Hangimizin çocuğu hayvancılık çiftçilik yapmak istiyor? Çok tembel nesil olduk.
    Valla ben 99 depreminde Erzincan memleketimden ev aldım. Emekli olmama 3 sene kaldı. 20 koyun yeter bana. Bu işin sonu iyi değil, kuyruk yağı bile 40 lira olmuş. Teknoloji sanayi de işsizliği artırıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Cuma karanlık odada biraz mal alıp bugün açılışta verdim. 6 lira altı trade için makul diye düşündüm. Sonra bankacı aradı. Drexty bey kesin bilgi teyid ettik mahkeme 31 marta ertelenmemiş. Yarın yapılacak malı yerine koymak istermisiniz dedi. Eften püften bir aracı kurum değil garanti yatırım. Ben mümkün değil bermanın yazısını kendim okudum benimki duyum değil dedim. Israrla bizde öyle biliyorduk teyit edip bilgiyi paylaşıyoruz dediler. Hayırdır inşallah. Aklıma gelen tek şey non guilty ifadesini değiştirmiş olabilirler mi? Belki uzlaşalım demişlerdir. Ama böyle olsa fiyatlama farklı olmazmıydı?
    Tam da FED'den faiz indirimi beklenirken bu treydi yapmakla hata etmişsin Doktor.

Yildiztozu ugurlu geldi hisseye. Sabahin 5'inde dikilmisti, hissetti mi ne artik!

Sayfa 1029/1032 İlkİlk ... 29529929979101910271028102910301031 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •