Sayfa 103/1032 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 817 - 824 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Öncelikle böyle güzel bir sayfa kuran ve emeği geçen tüm değerli ortaklara sonsuz tşk. Ederim.
    TH,pilavlı... İlgi alanı olan diğer tüm arkadaşlar:
    Halka açık kamu bankasını kişisel menfaatleri için ky yi zarara uğratan kişilerin, ky nin zararını tahsili için ilgili kişilere zararın rücu edilmesi hususunda gereği yapılması. Şeklinde bir dilekçe yazılırsa işe yarar mı?
    Şimdiden teşekkür ederim herkesten.

2.  Alıntı Originally Posted by DERVİŞ Yazıyı Oku
    Öncelikle böyle güzel bir sayfa kuran ve emeği geçen tüm değerli ortaklara sonsuz tşk. Ederim.
    Halka açık kamu bankasını kişisel menfaatleri için ky yi zarara uğratan kişilerin, ky nin zararını tahsili için ilgili kişilere zararın rücu edilmesi hususunda gereği yapılması. Şeklinde bir dilekçe yazılırsa işe yarar mı?
    Yaramaz

Alıntı Originally Posted by DERVİŞ Yazıyı Oku
    Öncelikle böyle güzel bir sayfa kuran ve emeği geçen tüm değerli ortaklara sonsuz tşk. Ederim.
    Atillayi bile kurtaramadik, bosu bosuna gitti zavalli cocuk. Ne yapilabilir ki? Bunlari yapanlar kutu kutu paralarla yakanlanmadi mi? Allahin duzenbazcisi arkadasina bile "Imzasini sahte atalim, her gittigimde para istiyor" demedi mi?

4.  Alıntı Originally Posted by DERVİŞ Yazıyı Oku
    hiç bir işe yaramaz, borsada aldığınız hissenin fiyatı düşerse bu tür yollarla zararınızı çıkaramazsınız unutun onu.
    böyle bir kurtuluş yolu borsanın özüne aykırıdır, risksiz kazanç olmaz, ayrıca şimdiye kadar ne batanlar oldu bize gelene kadar.
    onun yerine varlık fonuna veya bankaya hisse alımı yapın diye öneride bulunacak bir dilekçe yazabilirsiniz (o da işe yaramaz, zaten farkındalar fiyatın, alacak olsalar siz dilekçe yazmadan da alırlar).
    kısacası çekeceğiz bu ızdırabı başka çaresi yok.

5. Commerzbank tarafından yazılan notta, TCMB'nin 2018 sonu ve 2019 yılı için enflasyon tahminlerinin gerçekleşmesinin muhtemel olmadığı ve bu tahminlerin TCMB'nin güvenirliğini etkilediği belirtildi
    Commerzbank analisti Tatha Ghose, yazdığı notta, Türkiye ekonomisine ve TL'ye ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Notta, petrol fiyatlarının bir çeyrek öncesine kıyasla oldukça daha yüksek olmasıyla birlikte Commerzbank'ın Türkiye cari açığının orta vadede düzelmesine yüksek bir ihtimal vermediği belirtildi.

TCMB'nin 30 Nisan'daki enflasyon raporuna ilişkin ise, Türkiye'de enflasyonun yıl sonunda yüzde 8.5, gelecek yıl ise yüzde 6.5'e inmesinin muhtemel olmadığı kaydedildi ve TCMB'nin böyle bir tahminde bulunmasının bankanın güvenirliğini etkilediği belirtildi.

Bunun yanı sıra, Merkez'in 75 baz puanlık faiz artışının Dolar/TL 'deki hafif yukarı yönlü eğilimi değiştirmiş gibi görünmediği ifadesi kullanıldı.

Notta, ayrıca, Türkiye ekonomisi için genel olarak cari hesap ve enflasyon dışında da endişe verici trendler olduğuna değinildi.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ders cikarmak gerekmez mi su ana kadar gecen surecten, maliyeti yukseltmekten? Yani piyasa ile inatlasmamaktan.
    Maliyet düşürmeyi çok seven bir ky olarak ben de pazartesi durdum artık.
    Belirlediğim portföy sınırına geldim, heryerim halkbank doldu, artık almıyorum, yeter bu kadar.
    Bu kadar düşüş iyi değil, inatlaşmamak lazım.
    Elimdeki maliyeti kabul edip beklemeye geçiyorum.
    Halkbank hissesini de tebrik ediyorum, epeyce geniş olan sınırlarımı delmeyi başardı sonunda.
    Hissedeki paraya ihtiyacım yok, uzun süre taşıyabilirim, ama yine de bu şekilde bağlı kalmak istemezdim (kıyabilirsem bir bölümünü akbanka aktarırım belki, o da cazip fiyata geldi).

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    hiç bir işe yaramaz, borsada aldığınız hissenin fiyatı düşerse bu tür yollarla zararınızı çıkaramazsınız unutun onu.
    böyle bir kurtuluş yolu borsanın özüne aykırıdır, risksiz kazanç olmaz, ayrıca şimdiye kadar ne batanlar oldu bize gelene kadar.
    onun yerine varlık fonuna veya bankaya hisse alımı yapın diye öneride bulunacak bir dilekçe yazabilirsiniz (o da işe yaramaz, zaten farkındalar fiyatın, alacak olsalar siz dilekçe yazmadan da alırlar).
    kısacası çekeceğiz bu ızdırabı başka çaresi yok.
    Ben Cumhurbaskanligina yazdim - onlar Varlik Fonu AS'ye gonderdi - Onlar da Halkbank'a.. Halkbank Dialogtan yanit geldi "Hisse geri alimi gibi bir gindemimiz yoktur hisse performansiyla alakali haberleri de KAP`a gonderiyoruz" seklinde... Ben de siizn deee yizin yoneteceginiz bankanin daaaa diyerek cevap verdim

8.  Alıntı Originally Posted by hakanfirst Yazıyı Oku
    ankara'yı sallayan ali babacan iddiası! Kılıçdaroğlu...

11. Cumhurbaşkanı abdullah gül'ün adaylıktan vazgeçmesi sonrası chp lideri kemal kılıçdaroğlu yeni bir arayışa girdi. Kılıçdaroğlu'nun gül'den sonra ali babacan'a teklif götürdüğü iddia ediliyor.

Abdullah gül ile yaptığı görüşmelerden sonuç alamayan kemal kılıçdaroğlu, ali babacan'dan aday olmasını istedi.
    24 haziran'da yapılacak seçimlerde; cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'a karşı abdullah gül'ü aday göstermeyi planlayan saadet partisi ile chp, meral akşener'i ikna edemeyince yeni planlar yapmaya başladı.
    Erdoğan'ın karşısına güçlü bir aday çıkarmak isteyen kemal kılıçdaroğlu, rotayı ak parti hükümetlerinde birçok kez görev alan ali babacan'a çevirdi.
    Kılıçdaroğlu-babacan görüşmesi

ankara kulislerinde konuşulan iddiaları, türkiye gazetesi yazarı batuhan yaşar gündeme getirdi.
    Yaşar,*"kılıçdaroğlu şapkadan tavşan çıkarabilecek mi?"*başlıklı yazısında, chp ile ali babacan arasında adaylık için ilk görüşmenin gerçekleştiğini söyledi.
    Batuhan yaşar,*"ali babacan’ın isminin chp ile yoğun bir şekilde anıldığını belirtelim.. Içeriden gelen bilgilere göre abdullah gül olmayınca ali babacan’la görüşmelere başladı.."*ifadelerini kullandı.
    ahhahaaaaaa ya tutarsa, valla 10 numara olur ama sayın cb ne yapar sonra düşünemiyorum. Dış mihraklar ve fetö derler olur biter

Sayfa 103/1032 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •