Sayfa 113/1032 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 897 - 904 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. formasyon hedefine gidiyor hulk
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

It izi at izine, at izi ayi izine karisti artik bu tahtada. Neyin ne oldugunu anlamanin mumkunati yok.

Occam's razoru onumuze alip, en basiti en dogrusudur diyecegiz. Yabanci gecirmis.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    GELISMIS OZELLIKLERE'e basilip yapistirilisa Unicode karakterler de dogru cikiyor sn. pilavli.
    Teşekkürler, biliyordum da ihmal etmişim. Link vermiştim zaten orjinal siteye o nedenle değiştirmiyorum isteyen yazıyı düzgünce oradan okuyabilir.

4. Bankalar içinde yine en kötü performansı gösteriyor..

Bu arada bu düşüşün son düşüş olacağına dair bir inancım var: Büyük düşüşlerin finalinin böyle yavaş yavaş göstere göstere olmasını, herkesin beklediği şekilde çıkışa geçmesini ben anlamlı bulmuyorum. Özellikle bunun gibi büyük para tarafından kontrol edilip yönlendirildiği açıkça belli olan hisselerde. Onun yerine herkes artık çıkacak derken can yakan son bir dip dalışıyla umutların tüketilip zayıfların silkelenmesi, ardından kimseye aldırmadan hızla geri çıkması bana daha mantıklı geliyor.
    Elbette borsa mantık dinlemez ama kasımdaki düşüş finali bu şekilde olmuştu. Bitmek bilmeyen düşüşün en sonunda artık daha düşmez denilen yerde son bir yüzde sekiz kayıpla 8.65 görüldü oradan aynı hızla yukarı attı. O gün benim bile içim cız etmişti.
    Şimdi de nereden aldığınıza göre değişir ama son düşüş bence 9.45'ten başladı ve %16'yı geçti. En büyük düşüşleri %20 civarını geçmiyor. Yani buradan biraz daha aşağı gidebilir ama peşinden hızla en az dokuz liraya varan V tipi bir yükseliş bekliyorum.

Bu benim kafamdaki senaryo, buraya yazdım dursun tutup tutmayacağını görürüz.

Makro düzeyde fena değil tahminlerim, daha önce Sn. Trendhound ve Mr. Sun dolar 3.8 lerden 3.5 altına gideceğini iddia ederken ben düşemeyeceğini dört üzerine gideceğini yazmıştım (vallahi duruyor yazılar inkar edilmesin çıkarır yapıştırırım). Benzer şekilde endeks 120 civarı zirvedeyekn ben bu yıl 100 binin görüleceğini, TH 150 binin görüleceğini yazıyordu. Dolar tahminimin meyvesini yiyorum şu anda ama borsada halkbankta olmamdan dolayı maalesef düşüşü göz göre göre yedim.

5. TH üstad ceza mı yedi? Böyle iki günü boş geçmezdi

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Halka arza devamm

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 113/1032 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •