Sayfa 14/1032 İlkİlk ... 4121314151624641145141014 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 105 - 112 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    E-75 kardeşimizi burada görmek isteriz, onun o güzel yorumlarına hasret kaldık.

MrSun grafikler için çok tşk eline sağlık, harika bir çalışma olmuş.
    Elimizden geldiğince bir şeyler yazmak isterim, güzel paylaşımlar olsun yeter ki, herkes faydalansin. E-75 i uzun zamandır göremiyorum. Sağlıcakla.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Dediğim gibi, OFAC mevzusu hissenin üzerinde aylardan beri Demokles'in kılıcı gibi asılı duruyor ve hisseye uzun vade bazlı alıcıların gelmesini bloke ediyor hatta onunla da kalmayıp tasfiyeden tırsan ABD'li fonların ellerindeki hisseleri satış fiyatına bakmaksızın taban fiyatlardan boşaltmalarına neden oluyor. Ancak ben artık bu sürecin sonuna yaklaştığımıza inanıyorum yani 7 Mayıstan sonra her an OFAC kararı açıklanabilir. Bu hissedeki en büyük riskler şunlar: OFAC'tan yüklü bir mali ceza gelme riski, bunun sonucunda bedelliye gitme riski, çok ufak da olsa bankanın kalıcı bir yara alma riski. Şahsen benim OFAC'tan "uzlaşılmış ve nihai bazda" mali ceza beklentim 300-400 milyon dolar aralığıdır yani beklentilerin çok altında bir ceza. Tabii bunun altı da olabilir çok üstü de, yakında gerçek rakamı görürüz.
    bu iş kısa zamanda sonuclanmazki yıllarca sürer

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by doholzede Yazıyı Oku
    bu iş kısa zamanda sonuclanmazki yıllarca sürer
    Ben farklı düşünüyorum. Gerekçelerim şunlar: a) Halkbank 2013'den bu yana zaten ABD kurumları tarafından izleme altındadır. b) OFAC ekipleri defterleri aylardır detaylı bir şekilde inceledi ve 6 hafta kadar önce tüm doneleri alarak Halkbank genel merkez binasından ayrıldı, böylece karar almak için ellerinde tüm doneler mevcuttur. c) TC Hükümeti ABD makamlarına bir an önce karar vermeleri için baskı yapıyor. d) Daha fazla beklemeleri için herhangi bir gerekçeleri yok. e) Bir an önce OFAC'ın karar alması herkes için olumlu olacaktır ve ABD bunun farkında. Bu iş sürüncemede kalırsa ABD tarafı daha çok zarar görecektir. f) Benzer olaylar geçmişte ilgili banka izlemeye/takibe alındıktan itibaren 3 sene içinde sonuçlanmıştı ve akabinde karar açıklanmıştı. Halkbankta bu süreç halihazırda 5. yılını doldurdu. Bu gerekçelerin ışığında ben 7 Mayısta HA ile ilgili karar açıklandıktan sonra OFAC kararının fazla bekletilmeden açıklanacağını umuyorum.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Neden hala android uygulama çalışmıyor bilgisi olanlar ve yetkililer

Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Cepten android uygulamaya giremiyorum nedenini bilen bi arkadaş yardımcı olabilir mi
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...49#post2023349
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    LONDON
    Gönderi
    37
    Sevgili TH burda senin yorum grafiğin yukarı doğru yeşil yakmış artmış) iyi olmuş darısı bizim hlkb ın tahtasına)
    Hadi hayırlı olsun Cafe)

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    halkbank temettü veriyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul > güneybatı