Sayfa 202/1032 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    %500-%1000 bedelsiz olurmu bunu yazanların akli dengesinden şüphe ederim.5milyar dolar 8 milyardolar ceza sözleride tabansız boş iddalardır.zaten küçük yatırımcının morali bozuk yangına benzin dökmek niyetinde olan edepsizleri nefretle kınıyorum.
    öğrenmek için sordum.edebi ve aklı dengemi karıştırmana gerek yoktu.
    ayıp etmişsin.

2.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    %500-%1000 bedelsiz olurmu bunu yazanların akli dengesinden şüphe ederim.5milyar dolar 8 milyardolar ceza sözleride tabansız boş iddalardır.zaten küçük yatırımcının morali bozuk yangına benzin dökmek niyetinde olan edepsizleri nefretle kınıyorum.
    ayrıca 2015 yılında afyon çimento yüzde 3 bin 233,33'lük bedelli sermaye artırımı yaptığını hatırlatmak isterim.
    cezanın ne kadar geleceğini hiçbirimiz bilmiyoruz.cezayı ödemek adına bedelli yapıp yapmayacaklarını da hiçbirimiz bilmiyoruz.doların 4,5 olacağınıda bilmiyorduk.
    size daha ağır uslupla cevap vermiştim lakin zarar etmenin verdiği sıkıntı nedeniyle böyle yazdığınızı düşündüğümden yazımı değiştirdim.emin olun benimde maliyetim çok yükseklerde kaldı.umarım zararınız bir an önce çıkar. sadece öğrenme amaçlı sorulmuş bir soruya böyle cevap vererek kalp kırmayınız lütfen...

3. Hakikaten baydi bu ceza verilcekmi verilmicekmi nekadar verilcek mevzusu.tiksinti geldi...belki bu surec dahada uzayacak yillar boyu bu ceza muhabbetinimi tartisacagiz?relax olun korkunun ecele faydasi yok!!!okadar korku vede endise icindeyseniz kol kesip satin baska kagida gecin ak garan isctr de cidden ucuz kagitlar onlari alin yada sanayi kagidina girin.eger ceza gelicekse ve saglam ortaligi karistircak cinsden ilk basta haber buyuk baslara gider onlarda anlamsiz zamanlarda kimsenin ummadi zamanlarda kagidi yukari tasirlar hergun ve o sekilde mal cikarlar kriz oncesinde.haa ufak tefek siyriklar ile atlatabilecek birseysede doldur bosalt yapip sacma sapan dususler yapip yatirimcisina bikkinlik verip satis baskisi kurup mali elinden alirlar vede aksamida bir haber 2 gun alis izni vermeden tavan tavan gotururler.borsa bir algi sanatidir nerden cekersen oraya gider.2 tavanla bistin en karizma kagidi olur gecmis kolaylikla unuttururlar.th reisin stratejini uygulamak en dogrusu.kendine bir vade koyup fiyat kac olursa olsun o vadeden malini satman icap eder gunluk takip hakikaten akil isi deyil.paronaya baglarsin gozun surekli ekrani arar ilgin alakan gecen gunduzun hep halk olur gider.sagligindan olur insan!!!inanmamak gerek forumda her yazilanlara ozellikle algi yapip gunluk islem yapmaya iten tiplere!!! Yok direnc surda yok destek burda yook pala burdan izin vermemeli,burayi kirarsa o seviyeler test edilir gibigunlukde kimse kar edemez!!!! Tecrube ile sabit bu.bir gun 5 ,10 kademe kar yazarsin diger gun o moral ve gazla 30 40 kademe iceri girersin.benden bugece bukadar iyi geceler dilerim fazlaca beyni sulandirmayin halk la derim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hadi bedell ihtiyaç olabilir de.

% 500 bedelsiz ne yaw
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by leonardo86 Yazıyı Oku
    ne dolarmış bütün ülke bu kura yöneldi dolar tl yalnız şunuda unutmayın sürekli yükselen bişi avına düşürdüğünü kozaya sarar bir daha çıkamaz.altına benzemeş bu iş çarparlar adamı..
    1975 doğumlu olduğunuzu varsayın.5'er sene aralıkla değerleri yazacağım.
    1975- 14,3
    1980- 76,0
    1985- 518,3
    1990- 2607,60
    1995- 45673,50
    2000- 623704,50
    2005- 1352500,75
    2010- 1,55 try(6 adet 0 atılmış halidir-en düşük artış burada %19 falan)
    2015- 2,60
    2018- 4,45

Yani daha ömründe çarpılan olmamış.
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Fonlar emerging marketlerden çıkış eğiliminde son bir kaç aydır.......FED'in yılsonuna kadar bir faiz artışı yapma olasılığı şu anda %43, onlar faiz artırıyor zira...............duvara toslarlarsa faizleri indirmek için aşağıda marj olsun diye böyle yapıyorlar.......................
    bu ifade hatalı olmuş, 12 haziranda 25 baz puanı artış olasılığı %95 yani hemen hemen garanti, ondan sonra aralığa kadar yeni faiz artış olasılığı ise şu anda %43 dür
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by albicans Yazıyı Oku
    öğrenmek için sordum. ayıp etmişsin.
     Alıntı Originally Posted by albicans Yazıyı Oku
    ayrıca 2015 yılında afyon çimento yüzde 3 bin 233,33'lük bedelli sermaye artırımı yaptığını hatırlatmak isterim.
    bozoklu hocam sana demiyor ki. genelde bu tur geyikleri cikaranlara atifta bulunuyor. ta ne zamandir var bu forumlarda.

ne afyon cimentosu hocam. sapla samani karistirmayalim artik.
    sana sebeplerini yazdim, kocaman bir tavsiyede bulundum: UNUT BEDELLIYI, KAFANI KARISTIRMA.

tam virus. %100'den basladik, %1000'deyiz. gelecek ay %7000 oluruz artik.

8.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Yabancılar ellerindeki lotları sık sık belirli bir ücret karşılığında belirli bir süreliğine ödünç verir, onlar için bir gelir kapısıdır bu. Bu lotlar da geçici bir süreliğine onların uhdesinden çıkar ama gerçek sahibi hala onlardır. Bu tür işlemlerin yoğunluğunu ve boyutunu bilemiyoruz ama takastaki oranlar genelde yanıltıcıdır ve onlara güven duymamak icap eder.
    Naçizane bu konudaki görüşümü arz edeyim...TR'deki gerçek yabancı yaklaşık %20-25 civarındadır...Takaslarda gözüken yabancıların büyükçe bir kısmı PATRONLAR'dır ve istedikleri zaman piyasayı manipüle etmek için kullanırlar oradaki hisse senetlerini... Bunu nerden anlıyoruz peki: MB'nın her perşembe açıkladığı rakamlardan...Haftalık bazda en baba değişim 100 milyon...Mesela geçen haftaki net tutar 28 milyon dolar...Bir de dönen işlemlere bakın...

Saygılarımla kardeşim...

http://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conne...ac2c96-mdJTjyt
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Sayfa 202/1032 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •