Sayfa 425/1032 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Diğer başlıkta da yazdım...Her kriz birileri için fırsatlar ortaya çıkarır...Mesela borçlanmalarının tamamına yakını Tl bazlı ve hazine garantili olan bir şirket batar mı ?...Hayır...Kim batar o zaman ?...
    Ve bu ileti...Ne yazmışım...İyi bakın !...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    trumpın geliş sebebi abd nin 1950 lerden beri kurduğu bütün düzeni yıkmak
    bm den nato ve ab nafta ya kadar tüm kuruluşları devre dışı bırakmak.
    ülkeleri tek tek yakalayıp ticari dengesizliği sonlandırmak.
    welcome to kaos düzeni
    Birileri Trump’ı yönlendirerek doların rezerv para misyonunu tarihe gömecek fitili ateşledi...Yoksa hadi Türkiye'yi geçtim Çin, Rusya, Hindistan, AB gibi dünyanın lokomotifi ülkeleri aynı anda karşısına alma aptallığını Bakırköy'dekiler bile yapmaz...Bu işin sonu dijital parada biter bana sorarsanız...Ki küresel çete dediğim global finans oyuncularının uzun vadeli hedefi de bu...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

3. Bu sistemi kuran ve elinde tutanların ulaştıkları inanılmaz gücü bütün ülkeler gördü...Nitekim geçen gün bir beyanatında Putin "doların bir silah gibi kullanılacağı akılımızın ucundan bile geçmemişti" dedi...

4. Coniler dolar hakımiyetini ileriki yıllarda kaybettikçe ne yapacaklar bakalım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Coniler dolar hakımiyetini ileriki yıllarda kaybettikçe ne yapacaklar bakalım...
    Hocam ulkenin adi en son baktigimda Turkiye idi.. . Anti-Amerika degil. Coni ne yaparsa yapsin, dusmanimiz mi yok.

7. En yetkili ve etkili ağızların yaptığı bugünkü açıklamalardan sonra son bir hamlesi kaldı ABD'nin: Türkiye'yi finans sisteminin dışına atmak...Elindeki bütün kozları kullanmış oldu bugün itibariyle...Bu saatten sonra doları 10 ya da 100 TL olmasının yaratılmak istenen algıya katkı bakımından hiç bir etkisi olmaz çünkü...

8. Bali'nin hükümet yanlısını andıran her cümlesinde ISCTR'ye bastı adamlar...Müthiş bir mesajdı ve bunca yıllık borsa tecrübemde ilk defa yaşadım bunu...

Sayfa 425/1032 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •