Sayfa 427/1032 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Herkes benim gibi faiz artırımı beklerken MB geyik işlerle uğraştığından mütevellit piyasanın artı kapama ihtimali % 49,5 a düşmüştür...Faizi yükseltirsem piyasadaki likidite azalır bu da şirketleri (özellikle inşaat) zora sokar düşüncesi...Devam o zaman...Sür abi...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Açıklama şimdi yapıldı...Tesadüf olamaz bütün bunlar...
    New sex scandals roiling the Vatican, presenting a crisis for Pope Francis
    https://twitter.com/washingtonpost/s...88015337762819
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

3.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    SISE + % 6
    ISCTR - % 11

-------------------------
    Burası Türkiye abi...Daha neler göreceğiz hey allam...

SISE + % 8
    ISCTR - % 13
    -----------------------------Güncelleyelim...

Ve soralım : OFAC Kararı kapıda mı yoksa ???

4. Şimdi...Düz mantık...OFAC kararı eli kulağındaysa, tüm bankaları bu seviyelerden bu sebeple (BCG konusunu özellikle yazmıştım-derin ABD bunlar) kasaptaki koyun gibi doğradılarsa...O halde HALKB den başka bir bankaya geçmek lazım bana sorarsanız...Kallavi bir ceza gelirse en azından HaLKB kadar düşmez, yok az bir ceza gelirse de onun kadar yükselmez belki ama illaki piyasa üzeri bir getiri sağlarım...Diyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    En yetkili ve etkili ağızların yaptığı bugünkü açıklamalardan sonra son bir hamlesi kaldı ABD'nin: Türkiye'yi finans sisteminin dışına atmak...Elindeki bütün kozları kullanmış oldu bugün itibariyle...Bu saatten sonra doları 10 ya da 100 TL olmasının yaratılmak istenen algıya katkı bakımından hiç bir etkisi olmaz çünkü...
    OFAC kararını unutmuşum...Son hamlenin 1 önceki hamlesi bu karar olacak...Düzeltelim...

6. 14 Ağustos'ta ihracı gerçekleştirileceği duyurulan değişken faizli tahvil ve 10 yıl vadeli sabit kuponlu tahvil ihalesi yerine sadece değişken faizli tahvil ihraç edilecek- Hazine

Beklenen açıklama geldi...Sür abi...12 Temmuz, 10 Ağustos ve bugünkü en düşükler hemen hemen aynı...O zaman şöyle yapıyoruz...OFAC kararını açıklıyoruz panik satışları bu seviyelerden karşılayıp teknikçilerin "çoklu dip" hikayesi altında yukarı harekete devam ediyoruz...ayva'nın dediği gibi analez tamam...

BGC, nami diger Kene, ayaga dustu. Eskiden uzun vadeli islem yapardi, 3-4 aydir al-sat'a girdi. Herhangi birseyin belirtisi degil. Bence gecen ay 2 gunde Garanti'de 130 milyon lot satan Meri kimmis bakmak gerekli. Garanti, Sahenk Grubu degil diye yalanlamisti. %5'i gecmesine ragmen aciklama gelmedi (hatirladigim kadariyla). Yani degisik hesaplara alinmis.

OFAC'la bir ilgisi yok benim tahminimce. Kurdan dolayi sirketlerin batmasindan yazilacak zararlari fiyatliyorlar.

MedwiG'den:

Borsa İstanbul Başkanı Himmet Karadağ'ın 3 yıl süre ile Halkbank'ın yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesine karar verildi

Sayfa 427/1032 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •