Sayfa 430/1032 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Papazın avukatı müracaat etmiş...Zamanlama manidar tabikine...Yarın için son gün dediklerine göre baya baya tehdit...Ben hakimin yerinde olsam Cuma akşamına doğru karar verirdim...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2. Adli tatilde olduğumuz için davaya bakacak nöbetçi hakimin "abi valla dosyaya bakmam lazım" ayaklarına yatması da mümkün...Demokraside çareler tükenmez abi...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Belki de avukatı biri yönlendirdi.kendini feda eden bir nöbetçi hakim de bulunur.

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Belki de avukatı biri yönlendirdi.kendini feda eden bir nöbetçi hakim de bulunur.
    Zor gibi be dostum. Papaz mapaz serbest kalmaz. Amerika Turkiye iliskileri koptu. Sanirim isler gerginlestikce, daha da berbat bir hal aliyor. buradan bisey cikmayinca, Amerika baska bir kozunu daha piyasaya surecek. Halkbanka kallavi bir ceza veya yeni dolar operasyonu.

Ben de Erick gibi dusunuyorum. Kallavi cezanin pek bir onemi de yok artik. Odemeyiz deyip geceriz. Zaten herseyin icine edilmis, etkisi az olur. Banka senelerdir azaltiyor zaten disariya bagimliligini. 3 senedir yabanci parali tahvil cikarmiyor.

6. Şimdi...Birazcık da şu üs kapatma konusuna geleyim abi...Buna varana kadar verilecek çok cevap var...Mesela Kürecik radarlarını off yapmak...Gibi...Sadece İsrail'i korumak için konulmuş bir sistem sonuçta, hem evanjeliklere de gayet anlamlı bir mesaj olur...

7. Bu arada reis gaza gelip Apple boykot vs. dedi...Valla adamın ciğerini sökerler hele yap öyle bir şey...Bakma sen haydut ABD her şeyi yapıyor, onlara bakıp ta uluslararası ticari kurallara aykırı şeyler yapmaktan uzak durmak lazım abi...Sonuçta bu örgütlerin tamamı bu haydutların kontrolünde...Kendileri yapar bir şey olmaz sen yaparsın kıyamet kopar...Bu anlamda karşılılık çok önemli...2012 de de "BM kararı değil bu, biz ABD'nin tek taraflı ambargo kararına uymayız lem" dedik...Ne hale düştük...

Aynı dönemde kendi şirketlerinin ambargoyu deldiklerine dair (hem de Obama'nın bilgisi dahilinde) çok ciddi soruşturmalar açıldı ama hepsi sümen altı oldu...Sakin...

8.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Şimdi...Birazcık da şu üs kapatma konusuna geleyim abi...Buna varana kadar verilecek çok cevap var...Mesela Kürecik radarlarını off yapmak...Gibi...Sadece İsrail'i korumak için konulmuş bir sistem sonuçta, hem evanjeliklere de gayet anlamlı bir mesaj olur...
    Bunu direkt yapmaya da gerek yok, gönderirsin oraya İrfan Sapmaz'ı...İsrail hükümet yetkilileriyle "ABD nedeniyle İsrail'in güvenliği risk altında olabilir mi?" gibisinden 1-2 soru sordurur basına servis edersin bunu...Uğraşsın dursunlar kendi aralarında...

De...Bu ve benzerlerini yapabilmek için devletin stratejik bir akılla yönetilmesi lazım...O da olur inşallah...

Sayfa 430/1032 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •