Sayfa 431/1032 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: HALK Cafe - I

İş boykota donduyse sorun çözülüyor dur.asil iş güneyde idlibte Rusya Turkiye ye .bize yol verin idlibi temizleyecegiz diyor.f

2. Rusya oraya giremez abi...Tam 10 yıldır ölüm kustular bizim kadim halkımıza...1 m. bile ilerleyemediler; ne Esad ne de Putin...Oralar bizim...Halep de dahil buna...Kerkük, Musul...Bunu hiç bir güç engelleyemeyecek...İsteselerdi Fırat Kalkanında, Zeytin Dalında engellerlerdi...Bunu engellemeye güçleri mi yoktu, hayır vardı ama bu bize vaadedildi, te 1923'te...Atatürk'ü hafife almamak lazım, Misak-ı Milli derken boşa konuşmamıştır muhakkak bir yerlere bunu vasiyet etmiştir...Bu kadim devlet aklı ile hareket etmeye devam etmek lazım...Bugünlerdeki atakların büyük resimdeki izdüşümlerini şahsen bu şekilde değerlendirmekteyim...Bunu Türk şovenistliği gibi de algılamasın kimse...Çünkü Kürtlerle beraber yapacağız bütün bunları...Şahsen ben buna sonuna kadar inanıyorum...Ha, bu onur kime nasip olur onu bilemem...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ben de Erick gibi dusunuyorum. Kallavi cezanin pek bir onemi de yok artik. Odemeyiz deyip geceriz. Zaten herseyin icine edilmis, etkisi az olur. Banka senelerdir azaltiyor zaten disariya bagimliligini. 3 senedir yabanci parali tahvil cikarmiyor.

Bu durumda sence ne olur. Banka artik 0.9 $ dan islem goruyor. OFACtan yuksek bir ceza kesti. bizde odemedik. Halkbank in degeri ne olur ? banka iflas pozisyonu 0 lar miyiz? TrendHound eylul basinda gelir galiba

4. bu arada
    Halkbank 2009 Temmuzda 6.17 da . Borsanin o zmanki degeri 41000 mis dolarda 1.52 mis. Yani ogun alan 4 $ a almis
    Sonuc 2018 Agustos 6.17 TL halkbank. Borsa nin degeri 91500, dolar 6.45 Halkbankin degeri 0.9 $.
    9 SENE de Halkbank TL AYNI Borsa nin degeri %121 artmis dolar %424 ARTMIS Halkbankin degeri dolar bazli %77 Azalmis.

Durum bu Topumuza Gecmis olsun

5. Guardian: Ankara'daki kaynaklara göre son krize Erdoğan-Trump görüşmesindeki yanlış anlama neden oldu
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-...alflow_twitter

Soru şu: bu çeviriyi yapan tercüman kim ve HALKB yatırımcısına teslim edilirse bu kişi ne olur ?...

na hah hah haaaaa !...

*
    Şaka maka usul usul çark etme hamleleri sezinliyorum...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-...alflow_twitter

Soru şu: bu çeviriyi yapan tercüman kim ve HALKB yatırımcısına teslim edilirse bu kişi ne olur ?...

na hah hah haaaaa !...

*
    Şaka maka usul usul çark etme hamleleri sezinliyorum...
    Ne bicim birseymis bu. Problem ayrica senelerdir devam eden birsey. Biri yanlis anlamis, oteki yanlis soylemis, vs.. . Evet demek ki bir yerlerden cark edilecek, platform hazirlaniyor.

Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    Bu durumda sence ne olur. Banka artik 0.9 $ dan islem goruyor. OFACtan yuksek bir ceza kesti. bizde odemedik. Halkbank in degeri ne olur ? banka iflas pozisyonu 0 lar miyiz?
    Pilavinin guzel aciklamlari vardi bu konuda. O daha guzel ifade edebiliyor. Yok boyle birsey.

Banka tamamem politik islerin icinde iste. Bankayla ilk ilgilendigimizden beri cok sey degisti. Olaylara finansal acidan baktik biz. Benim actigim trade pozisyonlarim genelde max 5 gunde kapaniyor. Bu bankada 3 hafta bu sure. Yani icine edildi bir senedir.

8. Yarınki 17:00 muhabbeti bütün güzelliği aldı yaw...Bugün gidemeyen yarın direkmen eksi açar abi...Keşke satsaydım bir kısmını...Ben böyle piyasanın...Stentlerim attı atacak sinirden...

Sayfa 431/1032 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •