Sayfa 432/1032 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Çin Halk Cumhuriyeti, ABD'nin yeni vergi uygulaması sonrası alüminyumu Rusya ve Türkiye'den alma kararı aldı.
    https://twitter.com/stratejik_ortak/...85124297383936

Ramada otelde yetkili bir arkadaşım var, Çinli turistler dolmuş resmen % 100 doluluk oranı İstanbul'da hem de...Gerçek bilgi...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-...alflow_twitter

Soru şu: bu çeviriyi yapan tercüman kim ve HALKB yatırımcısına teslim edilirse bu kişi ne olur ?...

na hah hah haaaaa !...

*
    Şaka maka usul usul çark etme hamleleri sezinliyorum...
    olayin ceviriyi yapanla alakasi yok. rahibi verecekler de nasil kiviririzin yolu yapiliyor iste...

Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    olayin ceviriyi yapanla alakasi yok. rahibi verecekler de nasil kiviririzin yolu yapiliyor iste...
    Yetkisiz de oyle demis zaten. Rahiple duzelebilir mi ki durumlar? Coktan gectik o asamalari diye dusunuyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yetkisiz de oyle demis zaten. Rahiple duzelebilir mi ki durumlar? Coktan gectik o asamalari diye dusunuyorum.

Şu anda bu Brunson, sütten çıkmış ak kaşık bir insan evladı olsa, hak dinin peygamberlerinden biri olsa, 4.kat semada istihrahatta bulunan Hz. İsa Mesih efendimizin ruhunu taşıdığı ortaya çıksa, mehdi olduğu bilinse, etc… bile şu aşamada bırakmazlar. Bırakamazlar…

5. Abi papaz onların kazancı onu anladık...Peki biz bu durumda ne kazanacağız, bu önemli...ABD'de kapağı açık vaziyette bekleyen ve her an -Erdoğan dahil- hükümetin bir çok eski üyesinin dahil edilebilme potansiyeli taşıyan bir dava var ve bu papaz ile bu dosyanın 1 e 1 ilişkisi var Metin Topuz davası üzerinden...Adam bildiğin istihbaratçı papaz mapaz değil...Aslen mevzu zor bir mevzu...Bu kozmik odaya girip tüm devleti ele geçireceğini düşünen saftrik coniler, böyle bir dosyayı ellerindeki o yavşağa karşı sümen altında tutmak istiyorlar bana kalırsa...Te başından beri hükümetin yaptığı açıklamalar çok net...Bu davayı asla kabul etmiyoruz diyorlar...Daha ne desinler yaw…

İran'la ilgili bir şeyler de olabilir mi diye düşünüyorum ama Reis'in açıklamalarında bu yönde bir ipucu yok...Demekki masada değil henüz...Çok karmaşık ve haddinden fazla yorucu...Bu sürecin bu kadar uzamasının nedeni de bu...Diğer yandan bu tercüman olayının tesadüf olmadığını değerlendirmekteyim...Haberin içeriğini dikkatlice okursanız oladabilir yani...Hatta Erdoğan ev hapsine alınmasına tepki gösteren Pence'nin mesajları sonrası bir kaç kez "biz hiç bir zaman Brunson konusunu masaya getirmedik" dedi...

???
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

6. Hem reis hem de damat beyin açıklamaları "biz bu saldırıları her türlü defederiz" minvalinde...Valla bu hiç iyi bir şey değil abi...En azından HALKB yatırımcısı olarak bizim için...500 milyon dolar ceza verseler bugünkü kurla 3 küsur milyar TL yaw...Boru mu a.q ...Kim kaybetmiş de biz bulacaz bunca parayı böyle bir konjonktürde ???

7. Bana güveniyorlarsa baştan söyleyim benden kuruş çıkmaz...Ayın 17 nde ek 1.000 gayme yatacak mı ona bakıyom an itibariyle...

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Bana güveniyorlarsa baştan söyleyim benden kuruş çıkmaz...Ayın 17 nde ek 1.000 gayme yatacak mı ona bakıyom an itibariyle...
    Bana guvenebilirler hocam.

Sayfa 432/1032 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •