Sayfa 443/1032 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Geçenki "88.000 civarının altını görmeyiz" sallamamı ve çuvallamamı hatırlatırım abi...İş güç yokluğundan attım, ki aynı grafiği daha önce de asmıştım fiyat 9 lu seviyelerdeyken...O zaman da yazdığım gibi o alttaki kırmızı kalın çizgiyi (mevcut temel rasyolara göre) iflas fiyatlaması gibi bir şey düşünmek mümkün...Bizim oralarda bir tabir var ama söylemeyeceğim, eşekle başlıyor su kaçırmakla bitiyor...Anladınız siz onu...

Hindi yemeyecekmiş, ebeninkini ye...Ulen mübarek Cuma günü yaw...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Yav acayip birsey o. Cakal.

"cut back on" genelleme ifade eder, ozel ismin bir anlami yok orda.

Her ne kadar buyuk harfle koymussa da.. . Laf sokmus aradan Trumpcik Bizim KimYon'dan birseyler ogrenmis.

ABD yönetimi, Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in ile Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un buluşmasını olumlu bir gelişme olarak gördüğünü açıkladı. Kore Savaşı'nda bu yana Güney Kore toprağına ayak basan ilk Kuzey Kore lideri olan Kim, ziyaretçi defterine "Yeni bir tarih başlıyor" diye yazarken; Moon'a "Füze denemeleri sebebiyle sürekli erken uyandığınızı duydum. Bundan böyle uykunuzu bölmeyeceğime söz veriyorum" dedi.

3. Öyle grandtuvalet, asık surat, halkla içiçe olmayanlara karşı bu tip kakara kikiri yapan siyasetçileri seviyorum ama bu tam bir facia yaw...Devletlerle, kurumlarla, kadim anlaşmalarla felan uğraşıyor...Bu manyağı getirmişler, dünyanın başına bela resmen...Çevresindekiler de tip; dün toplantıya başlarken Pompeo'ya İncil'den ayetler okutmuşlar...Eee nerde din ve vicdan özgürlüğü, özgürlükler ülkesi felan feşmekan ???

Hepsi bildiğin sıyrık ...Bakırköylük...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

4. Bu arada 2 nci kez 5.60 a geldi yazdıklarım...5 kademe üstüne satış yazıyorum alır almaz; alıyorlar her seferinde...O zaman bu veren el kim abi ?...Birileri harçlık dağıtıyor resmen...

Ne olduysa kutsal metinleri yüzeysel okumayla başladı.hiristiyanlar eski ahidi doğru kabul etti.yahudilere yurt arayışına girdi.buyuk bir trajedi den sonra yurt bulundu.simdide o metinlerin doğrultusunda dünyaya şekil vermeye çalışıyorlar.radikal olan ABD sağı siyonistlerle iyice sapkinlasti.

6.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Daha doğrusu şöyle sormak lazım: Bizi Çin üzerinden Londra sermayesine yönlendirmeye çalışanlar kimler ?...Evanjeliklerin saygı duyduğu bir adamı ihbar edip tutuklanmasını sağlayanların oyununa mı geldik ?...Yoksa bu oyunu kuranlardan biri de biz miyiz ?...Normal yollardan istedikleri kur ve faiz yükselişini sağlayamayanların tezgahı mı bütün bu olanlar ?...

Deli sorular...
    59 Çinli milyarder geliyor
    Bunlar Londra milyarderleri...Brunson meselesini de yukarıdaki gibi kullandılar...Artık çok daha net...

İngiltere den neden ses gelmiyor.rahibin bir yem olduğunu ve bizim bunu yuttuğumuza inanıyorum.

8. Katar emirinin parasını TR'ye getirmesi bizim için anormal bir gelişme değil...Geride bir mesajda İranlı zenginlerin hesaplarına el konulduğu haberi eşliğinde bu konuyu değerlendirmiştik...Ben Hükümetin yerinde olsam, madem Doğu Akdeniz'de bu kadar manyak yataklar var, gelen yatırımcıları K.Kıbrıs'a yönlendirip orayı üs haline getirir, alttan bir boru ile TR bağlantısı yapardım...Bu gazı Mısır üzerinden nakletmek oldukça masraflı, hazır hatta herkes damlar bana kalırsa...Damadın kafası bu tür işlere çalışır aslında ama iyi silkelendiler demekki son ataklarla...

Sayfa 443/1032 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •