Sayfa 541/1032 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Calismalar icin tesekkurler aleksss.

Yanliz geriye donuk ciziktirip durursun surdan satilirmis surdan alinirmis diye. O cizgileri 3 kere kirar tekrar cekilir. Gidecegi zaman da 10 kere testereler.

Yanlis yerde yaziyorsun bunlari. Burayi takip eden insanlarin borsanin isleyis sekli hakkinda bilgileri var.
    haklısınız sayın 666
    yazmamak lazım ,uyanmasın millet
    elveda

Yav hemen aliniyorsun sen de. O yazinda herkesi asagilamissin. Ben de ona gore karsilik verdim

Yaz sen yine de, koy grafiklerini, calismalarini. Bakiyoruz.

3. Herkesin emeğine sağlık... ayrı ayrı hepinize minnettarım. Sizin yorumlarınız olmasa burada işimiz ne? Th, yetkisiz, 666 ... ve niceleri iyiki varsınız. Keşke bende katkı sağlayabilsem, tek söyleyeceğim 1 ay sonra inşallah umutlar yeşermiş olur. Kalın sağlıcakla

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Sn trend ve yetkisiz dile kolay 20 sene az değil diğer değerli arkadaşlar dostlar herkes yazsın saygı çerçevesinde bilgi paylaşmaktır plato zamanından bu yana zaten kaç kişi kaldık degilmi yetkisiz trend ben artık kendimde o enerjiyi bulamıyorum en azından sizler yazın ve herkes bir şeyler öğrensin .
    Sevgili Gazmanbaba, ismini burada görmüşken sana sevgi ve selamlarımı iletiyor, kalben en iyi dileklerimi sunuyorum. Bu arada yeri gelmişken senden de yorum alalım HALKB'nin BİST'in ve TR ekonomisinin gidişatı üzerine, ne de olsa yılların tecrübesine sahip değerli bir abimizsin. Hürmetler. TH
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Herkesin emeğine sağlık... ayrı ayrı hepinize minnettarım. Sizin yorumlarınız olmasa burada işimiz ne? Th, yetkisiz, 666 ... ve niceleri iyiki varsınız. Keşke bende katkı sağlayabilsem, tek söyleyeceğim 1 ay sonra inşallah umutlar yeşermiş olur. Kalın sağlıcakla
    Hocam eyvallah, sen de çok değerlisin, saygın bir mesleğin mensubu olduğun gibi üst düzey bir mevkiye de sahipsin, ayrıca son derece çağdaş görüşlere sahip bir bireysin, özetle gıpta ile bakılan bir karaktersin. Gerçek hayatta olduğu gibi forum ortamlarında da zaman zaman duygusallık (alınganlık, nem kapma, yersiz eleştiri, yersiz hava atma, narsizm vs) ön plana çıkabiliyor, bence bu tür tepkilerin hiç bir önemi yok. Karşılıklı saygı kuralları çerçevesinde herkes istediği şekilde yazsın tabi ki.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

bir kişinin forumda yazıp yazmayacağına biz mi karar veriyoruz? ne kadar saçma bir şey. söyleyecek sözü olan herkes yazar ve çizer. kim ne karışır? isteyen okur, isteyen okumaz.

ben bu forumdan oldukça bilgileniyorum ve uv yatırımcı olmak için de okudukça motive oluyorum. Vakit ayırıp da bir şeyler yazan ve çizen herkese de teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    bir kişinin forumda yazıp yazmayacağına biz mi karar veriyoruz? ne kadar saçma bir şey. söyleyecek sözü olan herkes yazar ve çizer. kim ne karışır? isteyen okur, isteyen okumaz.
    Problem burdan kaynaklaniyor. Insanlar konsepti anlamiyorlar. Isteyen istedigini yazip cizemez. Burasi bir forum, ama birisinin "babasinin" forumu degil. Bu konseptin anlasilmasi gerekli ve ona gore davranmali. Yani hepimiz belli kurallara uymaliyiz ortamin verimli olmasi icin.

Konusuldu, tartisildi, oylandi bitti. Daha mantikli bir onerisi olan varsa "oylamadan" baska, bir dahaki sefere de onu deneriz.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Herkesin emeğine sağlık... ayrı ayrı hepinize minnettarım. Sizin yorumlarınız olmasa burada işimiz ne? Th, yetkisiz, 666 ... ve niceleri iyiki varsınız. Keşke bende katkı sağlayabilsem, tek söyleyeceğim 1 ay sonra inşallah umutlar yeşermiş olur. Kalın sağlıcakla
    Sagliyorsun sn. Drexty. Herkezden yararlaniyoruz biliyorsun. Ben burda yazan arkadaslardan cok seyler ogrendim senin gibi.

Sayfa 541/1032 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •