Sayfa 603/1032 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Yav adam halkbankin atomuna kadar herseyini biliyor. Gel gelelim o bile yaklasik %50 zararda. Eee ne demişler , bunun adı borsa, kim kime korsa ararın 155i bahh.
    Para olan yerde donen dolaplar sahislardan veya kurumlardan cok daha buyuktur. Hisseyi bilmek yeterli degil borsada kazanmak icin. O zaman butun muhasebeciler kose olurdu. Ulkede garsondan fazla muhasebeci / mali musavir var.

2. Bu papaz serbest birakilir haftaya,ardindanda 10 gun sonra Atilla serbest birakilir.abd ile iliskilerde yeni sayfa aciyoruz muhabbeti baslar sonrasinda da ofac icin ilimli bir beklenti olusturulur 10 liralari goruruz bu ay sonu demedi demeyin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by serkan_tgs Yazıyı Oku
    Bu papaz serbest birakilir haftaya,ardindanda 10 gun sonra Atilla serbest birakilir.abd ile iliskilerde yeni sayfa aciyoruz muhabbeti baslar sonrasinda da ofac icin ilimli bir beklenti olusturulur 10 liralari goruruz bu ay sonu demedi demeyin

Diyosun. Evi arabayi satak halk alak ozaman

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Diyosun. Evi arabayi satak halk alak ozaman

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benlik bir hayaL isteev araba satmasamda full hissedeyim ve 1 e 1 kredili mal tasiyorum 1 aydir.ya herro ya merro

Alıntı Originally Posted by serkan_tgs Yazıyı Oku
    Benlik bir hayaL isteev araba satmasamda full hissedeyim ve 1 e 1 kredili mal tasiyorum 1 aydir.ya herro ya merro

defter değeri 22 TL olan bir hisse, aylardır baskıyla fiyatı 6 TL ve OFAC sonrası ne olur sizce? Ben ikinci bir KLNMA olur diyorum ama hedefimi söylemiyorum dalga geçmeyin diye.

Alıntı Originally Posted by serkan_tgs Yazıyı Oku

Bu mudur?

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    defter değeri 22 TL olan bir hisse, aylardır baskıyla fiyatı 6 TL ve OFAC sonrası ne olur sizce? Ben ikinci bir KLNMA olur diyorum ama hedefimi söylemiyorum dalga geçmeyin diye.
    Baglanti cok az. KLMNA %1 halka acik. 5 milyon lotu var. Toplu yani. Burada tabana yayilmis bu hisse. Essek kadar agir yuku artik.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu mudur?

kesinlikle kardesim
    Daha guzel resmedilemezdi benim durumum

Sayfa 603/1032 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz