Sayfa 779/1032 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. velhasılı artık kaldı 10 saat. uykusuz kaldık gene arkadaş haftasonu geçmedi ne çilemiz varmış ya. 5 gün sonra cuma günü ne diyeceğiz acaba çok merak ediyorum. keşke zaman makinası olsa. ne olacağı belirsiz cumaya kadar.

cuma kapanış tahmini alalım boşverelim yarını.
    halkbank kapanış cuma : 6.50-7-8-9-10-11-12-13-14

tahminleri alalım.
    a

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    bu sorunun cevabı şahsına değil de genel olarak verildi, OFAC mevzusu olumlu şekilde hallolmadan hisse zaten oralara gelmez yani 8 e çıkıp oralarda tutunma gücünü bulamaz, OFAC olumlu sonuçlandığı taktirde de 8 tl ler düşük kalır, ilk etapta hedef 12 civarı olmalıdır yani kabaca DD'nin %50 si, ondan sonrası da yerel ve küresel konjonktüre bağlı, ekonomi toparlanma moduna girerse 15 ler radara girer, düşük olasılıkla şirket birleşmesi/satın alınma vs olursa veya söylentileri yayılırsa da 20 lerde soluğu alırız
    Nasıl yani ofac olumlu haber gelmeden Trump un talimat vereceğim haberi bile 8 üstüne attıramayacak mı şimdi, vay Hulkun haline.

3.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    velhasılı artık kaldı 10 saat. uykusuz kaldık gene arkadaş haftasonu geçmedi ne çilemiz varmış ya. 5 gün sonra cuma günü ne diyeceğiz acaba çok merak ediyorum. keşke zaman makinası olsa. ne olacağı belirsiz cumaya kadar.

cuma kapanış tahmini alalım boşverelim yarını.
    halkbank kapanış cuma : 6.50-7-8-9-10-11-12-13-14

tahminleri alalım.
    a
    Halkb'ye mi geçtin?

4. evet gencler mal yeterince topluysa veya babalar suruklemeye karar verdiyle 7.70 ustune atmasi ve tutunmasi lazim.. Yok acikci goynekci vs dolusursa (her zamanki gibi) o zaman hersey olur... 7.70 ustu tutunursa ilk FIBO hedefi 9 olur...

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    ben de geri alım proğramının abd yle krizin zirve yaptığı zamanda halkbanka ya cezayla ya da borsa da hisse satış yoluyla saldırı yapılacağı korkusuyla alınmış bir karar olarak gördüm.
    bu şartlar oluşmazsa geri alım beklemiyorum .
    Yok hocam onu Halkbank yatirimci iliskilerine sordum ben - hayir geri alim olacak ama zamanlamasi henuz belli degil dediler.. Ki bu mantikli OFAC cezasi oncesi - cunku ceza bankanin piyasa degeri ile korele dolayisi ile banka su anda kagit almak istemiyor olabilir..

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Alintiladigim kismi bir daha oku istersen.

Ben acikcasi bizim tarafin cinslik yaptigini dusunuyordum en basindan beri ama yanilmisim. ABD'nin bu olayi acayip bir sekilde siyasete sarip kullanmaya basladiginin farkina varmaya basladim. Bunu hic tahmin etmiyordum acikcasi.
    Kardes Halkbank icin alinmis ADLI herhangi bir iddianame supheona vs vs HICBIRSEY YOK... Ama teknik olarak savcilik ek iddianame yazabilir dusuk ihtimal de olsa.. Reis bunun da onune gecmeye calisiyor cunku iddianameyi yazacak savci da ABD FEDERAL HUKUMETI GOREVLISI YANI ADALET BAKANINA BAGLI.. Ha olay mahkemeye intikal etse zaten Trump bile bise yapamaz AMA BOYLE BIRSEY YOK YOOOK..

OFAC ise IDARI para cezasi cunku ABD HAZINE BAKANLIGINDA BIR DAIRE hepi topu OFAC dedigimiz sey - dolayisi ile her turlu siyasi politik vs sebeplerden etkilenebilir... Hatta isterse Trump komple cezayi 0lar kimse de bise diyemez..

Hissenin hareketi de babalarin mal toplamasina bagli - ben su anda boyle bir durum gormuyorum o yuzden kalici hareketin baslamasi beni sasirtir.. Yine gundelikci goynekci acikci vs ususur tahtanin basina gibime geliyor insallah yanillirim...

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Kardes Halkbank icin alinmis ADLI herhangi bir iddianame supheona vs vs HICBIRSEY YOK... Ama teknik olarak savcilik ek iddianame yazabilir dusuk ihtimal de olsa.. Reis bunun da onune gecmeye calisiyor cunku iddianameyi yazacak savci da ABD FEDERAL HUKUMETI GOREVLISI YANI ADALET BAKANINA BAGLI.. Ha olay mahkemeye intikal etse zaten Trump bile bise yapamaz AMA BOYLE BIRSEY YOK YOOOK..

OFAC ise IDARI para cezasi cunku ABD HAZINE BAKANLIGINDA BIR DAIRE hepi topu OFAC dedigimiz sey - dolayisi ile her turlu siyasi politik vs sebeplerden etkilenebilir... Hatta isterse Trump komple cezayi 0lar kimse de bise diyemez..

Hissenin hareketi de babalarin mal toplamasina bagli - ben su anda boyle bir durum gormuyorum o yuzden kalici hareketin baslamasi beni sasirtir.. Yine gundelikci goynekci acikci vs ususur tahtanin basina gibime geliyor insallah yanillirim...
    "Subpoena" ABD yasal sistemi icin gecerli. Baska ulkedeki bir kisi/kuruma boyle birsey yapmalari mumkun degil. ABD Adalet Bakanligi oteki ulkenin Adalet Bakanligina iletiyor. Bankanin da defterleri incelenmisti hatirlarsaniz.

Benim yazdigim kismi tekrar edeyim Halk Bankasi ile ilgili:

Ankara’daki bilgi, soruşturma dosyasının ABD Adalet Bakanlığı’ndan Güney Bölgesi Savcısı’na gönderildiği yönünde. İdari bir kararla da bunun kaldırılabileceği düşünülüyor. Görüşmede Trump’ın bu konuda bilgi vereceğini söylediği belirtiliyor.”
    Bu OFAC'tan ayri birsey. OFAC'a odaklandigimizdan bunu unutmus gitmistik. Ama kimbilir, hepsi ayni dozen icerisnde hallediliyordur OFAC'la beraber. Ben OFAC' cezasina ayreten ABD'nin dava actigini okumadim.

Hadi hayirlisi. Devre kesici 8.15'te.

Sayfa 779/1032 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •