Sayfa 821/1032 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Bence de silelim yanlış yonlendirme de olabilir.

Alıntı Originally Posted by cegirge Yazıyı Oku
    Bence de silelim yanlış yonlendirme de olabilir.
    Yanlis yonlendirme olarak degil de, forum kurallarina uygun olmayabilir. Zaten burdakiler kasarlandi. Gormeden kimse inanmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Evet bankanin icinden de surecin CEZA GELMEDEN sonlandigina dair bilgi aldim.. Daire baskani seviyesi diyelim daha kopurtmeyelim ) birkac gune veya haftaya tam aciklanir zaten Berat bey de benzer demecler veriyordu... YT degildir tam tersi Halk adami kanser eder bulasmayin..
    KAYNAGININ NE oldugunu bilmiyorum ama ben o bankada 6 yil Calistim Yazilimci olarak. son 5 senedir de Almanyadayim. Benim calistigim zamandan arkadaslardan Yonetmen ve Mudur olanlar var. DAire baskanlari ile konusmalarinda onlar boyle birsey belli etmediler. Ya onlar gercekten bilmiyor yada bilip bana anlatmiyorlar. Tek bildikleri surecin git gide uzadigi.

Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    KAYNAGININ NE oldugunu bilmiyorum ama ben o bankada 6 yil Calistim Yazilimci olarak. son 5 senedir de Almanyadayim. Benim calistigim zamandan arkadaslardan Yonetmen ve Mudur olanlar var. DAire baskanlari ile konusmalarinda onlar boyle birsey belli etmediler. Ya onlar gercekten bilmiyor yada bilip bana anlatmiyorlar. Tek bildikleri surecin git gide uzadigi.
    Abi o alintili kismi silin. Ayransiz da silsin. Bize moral olsun, iyiligimiz icin yaziyor ama, basimizi agritmasin simdi.

Vay be, senin de o kadar emegin gecmis bankaya. Sana da bu kazigi atmislar demek.

5. Böyle bir şey varsa ve biz biliyorsak (alıntı yapmadım) yarın açılışta belli eder. Ağalar duymuştur mutlaka.

6. Sayın Deniz 43 çok teşekkür ederim. Esas kimliğinizi de çoktandır merak ederim. Vobelit dahil,tüm yazılarınızı satır satır okudum. 3 yıldır yazılarınızı özellikle takipte ederim..Doları uzun süredir. Dowda yükselişin 18.500 lerde nihayetleneceğini , bir balon olduğunu hep düşündüm. By beni yanılttı . Sizin yazılarınızı , bilhassa ABD enflasyonunu gerek çekirdek gerekse tüfe bazlı yükseliş ve tahvil pyasası uyarısını dikkate almakla birlikte uygulayamadım. Dolar bazlı 2.65 seviyelerinden , doları 3.9 dan bozup Halk Bankla borsaya girdim. Sırasıyla da Yapı Kredi, Vakıfbank, Sahol ve son olarak da İŞC de park ettim. Ekonomimizde rasyonel olmayan beyan ve uygulamaların, seçimin içte dışta bu kadar sermaye piyasalarının törpüleneceğini asla ihtimal vermedim. Burada yine Halk Cafede yazan üstadlardan sayın TH. da yanıldı. Fakat yılmadı. Çünkü HalkBank yüklü portföyünü satmadı. Tam bir uzun soluklu arap atı gibi koşucu O. Sinir sistemi ve İngiliz soğukkanlılığı ve çok yüksek bilgi birikimi ve dünya piyasalarını okumasında son derece sıradışı bir beyin. Yazılarına bir bakabilir misiniz ? ABD de işlerin döneceğini düşünüyor ve benim düşüncelerimle birebir örtüşüyor. Bugün ve aylardır siz haklı çıktınız. Rakamlarla ve verilerle desteklediniz beklentilerinizi. Sayın TH: dada temel çok güçlü. Çok selam ederim. (Kimliğinizi açıklamazsanız da yaşınızı bari belitseniz. Twitwrda yazıyor musunuz diye 1 yıl önce Sayın Enkinin sütünu olsa gerek sormuş cevap alamamıştım. Başka bir yerde yazılarınız var mı ?) Geçenlerde sizden bir alıntı yaparak sayın TH .a FED bilanço küçülmesine dair yazınızın bir bölümünü copy etmiştim. Bana binbaşım kaynağınızı yeniden kontrol edin demişti. İnceledim siz haklı idiniz. FED bilançosundaki küçülme rakamları o haftaya ait doğru idi ve gelişmekte olan piyasalar sıkışıyordu !

7. Silemiyorum iyi mi ) Arkadaslar SIZ BENI DINLEMEYIN HERKESIN RISK ALGISI KENDINE YT DEGILDIR.. Tek soyledigim bankanin icinden de SAYIN BAKANIN DEDIGININ AYNISI bir bilgi aldim, Belki de o sahis da bakana istinaden soylemistir.. Kisa zamanda zaten belli olur bu isler..

Tekrar soyluyorum TATIRIM TAVSIYESI VS DEGILDIR - Hatta tam tersidir akli olan Halka bulasmaz..

8.  Alıntı Originally Posted by mzbb1967 Yazıyı Oku
    Böyle bir şey varsa ve biz biliyorsak (alıntı yapmadım) yarın açılışta belli eder. Ağalar duymuştur mutlaka.
    Zaten biliniyordu bence - biz duyana kadar alacak almis satacak satmistir.. Ciddi fonlar ise bu is cozuldugunde alima gecer - ama ancak 6-7 ay sonra bankanin ve ekonominin performansina gore kagidi uzun vade tasimaya karar verirler diye dusunuyorum

Sayfa 821/1032 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •