Special Days Image
Sayfa 829/1032 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    ''Portföyümün %50'si HALKB (maliyet 10.22 TL @ 15 Kasım 2017), %5'i FENER (maliyet 8.12 TL @ 11 Ekim 2018), %45'i nakittedir.''

TH ın imzası

döviz e göre zarar korkunç
    faiz e göre zarar beter ötesi
    durduğu yerde para zaten yerlere düşmüş

tabii doğru ise

belki de yersek midye dolma da vardır
    Eee? Onun karinin zararinin sana bir faydasi var mi sn. VOLBOR?

Bence ne guzel banka ile ilgili bilgi koydun, devam et. TH'a saldirip durma. O kadar bilgi koyuyor. Bilgiyi kullanmak okuyana kalmis.

Alıntı Originally Posted by lidya Yazıyı Oku
    Cüneyt Özdemir bir şey salladı %5 düş, diğeri bir şey daha sallar bi %5 daha düşer kısaca Amerika bu bankanın a. koymuş.
    Cuneyt Ozdemir'e bence haksizlik ediyorsunuz. HA davasini adam her gun sabahlara kadar bizlere anlatti objektif olarak, hicbir yerden adam gibi bilgiye ulasmak mumkun degilken.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Biraz daha sabretmek gerekli. Fena yerden fena zamanda girmedin ki sen. Sabah feyk atip bulusmada birsey cikmamasini fiyatladi gibi gorunuyor.
    Evet maliyetim yine çok yukarılarda değil çok şükür. Borsa hayatım da ilk defa bir hisse de 4-5 ay zarar da oturup maliyet düşürmeye çalışmadım. Çünkü bu bankadan daha fazla alasım gelmiyor. Hala ilk aldığım lot ne eksik ne fazla. 5li rakamlardan girseydim geçen hafta kâr ile çıkardım. Ama bilemiyoruz o kadar bilsek zaten monacodan takip ederdik

4. Zaten kafaya koydum maliyetime geldiği gün ( gelirmi bilmem ) viopta short pozisyon açıcam, en azından tekrar aşağı gelince zarar etmem.

Nasılsa düşücek 5 senedir düşüyor

5. Citi alırken kademelere bakıyordum. Saniyeler içinde 700 k mal aldı, 7.08 den 7.16 yaktı. Bu iş bitti, demek ki haberi aldılar dedim kendi kendime... neticede neymiş büyüklerde hata yapıyormuş. İlginç olan en iyi alıcıların maliyet ortalamaları 7.15 civarı. Ben son dakikalarda olanların birazda panik haliyle yapılan işlemler olduğunu düşünüyorum. Hazine ve maliye bakanı en az 5 kez halkbanka ceza beklemiyorum dedi. Sayın CB nin halkbank ile ilgili konuştum pozitif gelişmeler var sözlerine hep beraber şahit olduk. Haber gelene kadar ümitler kırılmaya devam eder. Proleter kulağımız sende...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

-------------------------------------------------

7. Hepimizi cti yaniltti bu gün 😀😀

8. Forumlar aglama duvarina donmusse herkez suclucak birilerini aramaya basladiysa kisa sure icinde guzel haberler gelmeye ve ralli modune gecicek demekdir'sadece kendi avuntumdur'

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 829/1032 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •