Sayfa 833/1032 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    enflasyonla mücadele edilmek isteniyorsa emeklilere kamu çalışanlarına yapılacak zamlar enflasyon oranının altında olmalıdır, bir de şu emeklilere verilen yıllık 2 ikramiyeyi iptal etmeleri yerinde olur, sadece emekli ikramiyeleri yıllık bütçe açığını 25 milyar tl artırıyor, devlet gereksiz harcamaları sıfırlamalı
    Türkiye ye aslında yabancısınız :-) neden mi? Türkiye de emekli hiç bir zaman enflasyonun üzerinde zam almadı!
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Evet, şiddetli bir ayı piyasasındayız ve bu piyasada hemen hemen tüm hisseler göçmüş durumda. Halkbank ile birlikte tüm bankalar tarihi diplerde. Sadece bir kaç tahta etkilenmedi, örneğin KOZAA KOZAL vs gibi. Ama bazıları sadece benim elimdeki HALKB ile FENER düşmüş, diğer kağıtlar acayip prim yapmış gibi bir algı yaratıyor. Adam elindeki YKBNK'nin performansını görmezden gelip HALKB'ye laf çakıyor. Bu tür yorumlara gülüp geçiyorum çünkü asıl amaçlarının polemik çıkarmak olduğunun farkındayım.
    Yapi Kredi bedellisindeki olayda VOLBOR'dan ozur dileseydin, gonlu alinirdi bence. Hakli olan oydu. Yanlis bilmekte sorun yok, kac kere bizim hatalarimizi duzelttin, her seferinde de tesekkur ettik. Ayni buyuklugu senin de gostermen gerekirdi VOLBOR'a karsi. Nacizane dusuncemdir.

Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Sayın TH. hoşgeldin. Yine döktürmüssünüz. Çok güzel analizleriniz var. Maalesef kara ayı piyasası devam ediyor. 1.2-1.7 cent arasında yeni para sokmadan sanayi sat , biraz banka al vs vs. , Dolar endeksi 97.34 lerde . Avrupa endişesi İtalya , brexit vs.
    İçerde önümüzde ki ay enflasyon beklenenden düşük gelirse ,tahvil faizleri aşağı tetklenir diye düşünüyorum. bu banklara alım getirir.
    beklenenlerin aksine 2019 için çok olumluyum. Saholleri 7.68 den vermiştim. 4.10 ortalama ile bu sefer yüzde 70 oranımla İŞC ye geçtim. Malum kağıt hissedar belirsizliği ile baskılanıyor. Ülkenin en büyük holdinglerinden biri İŞC . Şişecam , Anadolucam, Trakyacam, soda gibi yüksek oranda ihracatçı ve taş toprağa dayalı iştirakleri var. Bu dahi 3.4 milyar dolardan işlem görüyor. 0.39 defter değeri ve 3.2 F/K . Halk Bankası açıkladığı son çeyrek ile F/K yı 2.9 a yükseltti. İşC ye geçmeyi düşünür müsün ? Oradaki forumdaşlarda hareketlenir... Dünya piyasa endekslerine ve döngülerine tam hakim ouşuna bayılıyorum. Gerçekten harikasın. Müthiş bir beyin ...Çok farklı..
    Bankalar arasi transfer yok sn. Ayan. Alenichev vardi o da iyi yazardi, birakti bizi gitti. Pilavli gelmistir size. Ben de gelecegim ileride. Is Bankasina borcumuz var. Keske bu olaylar onceden olsaydi da bunun yerine secimimizi orada kullanabilseydik.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

yapı kredinin ortağı İtalyan unicredit
    450 den 11 lere kadar düşmüş
    can derdinde olan sadece bizler değiliz
    beterin beteri var

Iyi ki de Milattan Once grafigini koymadim.

2008'de bayagi dusmustu o. Ondan sonra pek vukuati yok. Rakamlar yanlis olmasin, 186 euro gosteriyor tepesini. 11 euro kapanmis.

6. borsanın bugün düşmesine hiç şaşırmamak lazım. cummhuriyetin yıkımasını şeriatın gelmesini bekleyen kadir mısıroğlu yla diyanetin poz verip 10 kasımda servis etmeleri ile yeni bir dönemeç dönüldü.

merak eden kadir mısırğlu yu izleyebilir.

https://www.youtube.com/user/kadirmisiroglucom/videos

7.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    borsanın bugün düşmesine hiç şaşırmamak lazım. cummhuriyetin yıkımasını şeriatın gelmesini bekleyen kadir mısıroğlu yla diyanetin poz verip 10 kasımda servis etmeleri ile yeni bir dönemeç dönüldü.

merak eden kadir mısırğlu yu izleyebilir.

https://www.youtube.com/user/kadirmisiroglucom/videos
    Sevgili kardeşim bazen insan endişeleniyor. Para borsa iyi güzelde çoluk çocuğumuz var 10 yıl sonrasını hatta 1 yıl sonrasını kestiremiyoruz. Allah sonumuzu benzetmesin google yazarmısın 1950 de iran veya afganistan diye... sana zahmet birde görselleri tıklayıver.

8.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Sevgili kardeşim bazen insan endişeleniyor. Para borsa iyi güzelde çoluk çocuğumuz var 10 yıl sonrasını hatta 1 yıl sonrasını kestiremiyoruz. Allah sonumuzu benzetmesin google yazarmısın 1950 de iran veya afganistan diye...
    bak göreceğiz umarım haklı çıkarım bu banka işi kendilerine abd nin dokunabileceği için çözecekler. nasıl ne olacak katar katmaz göreceğiz. sonrasına bir daha uğrarmıyım semte asla.

Sayfa 833/1032 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •