Sayfa 841/1032 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alis tarafi hep yabancilar. Ne oluyor, OFAC mi dusecek?

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sabah beridir aynı şeyi düşünüyoruz demekki ben dün tek kalemde citi 700 bin lot alınca kıllanmıştım. Allah mahçup etmesin... satışta hiç yabancı yok sadece folloş olmuş tacirler boynu bükük duruyor

3. Tacirler yine basıyor...

4.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Tacirler yine basıyor...
    kaç tane yabancı kurum alışta bi tacirlerle baş edemiyor mu

5.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    kaç tane yabancı kurum alışta bi tacirlerle baş edemiyor mu
    Edemiyor işte citi 3 milyon credit+deutche 3 milyon toplam yabancı 6 milyon lot net aldı. Ama cuma kapanışı yakalayamadık...

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hemen yarın falan iyi bir haber düşecek olsa çok daha sert alırlardı diye düşünüyorum, sanırım hala biraz vakti var, adamlar ufak ufak toz kaldırmadan toplamaya çalışıyor olabilir.

7. Hem işlerimin yoğunluğundan ötürü hem de portföyü böldüğümden birkaç hisseyi ve üstüne bir de doları takip ettiğimden fazla paylaşım yapamıyorum, ama yazılanları okuyorum, bilgi-haber-analiz-yorum yazan herkese tekrar teşekkür ederim, sayenizde içim rahat oluyor, hissede gözümden bir şey kaçmıyor.
    Keşke aynı ortam diğer başlıklarda da olsa, bende hep belalı hisseler var, halkbank, ekgyo, işbank.. Bunlar bir düşüyor başlıkları hemen sayfa sayfa küfür kıyamet doluyor, hızlıca taramak bile vakit kaybı.
    Halkbankı elimdeki hisseler haricinde alsat için 7 altında alış, 7.5 üzerinde satış amaçlı takipteyim. Dün de 7 liradan alabildim biraz, varsa yarın alan vereceğim hayırlısıyla..

8. Bugün yatırım finansman endekse dadanmış. Ağustosta 85 binden 100 bine götürmüştü endeksi. Bakalım devamı gelecek mi

Sayfa 841/1032 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •