Sayfa 842/1032 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Hemen yarın falan iyi bir haber düşecek olsa çok daha sert alırlardı diye düşünüyorum, sanırım hala biraz vakti var, adamlar ufak ufak toz kaldırmadan toplamaya çalışıyor olabilir.
    Hemen dusecek demedim zaten de, birsey dusecek gibi gecen hafta ve bugunku durumuna gore. Yabanci kurumlar ilgi gostermeye baslamis. 1 tane 2 tane olsa feyk olabilir de. 5 tane alimdaydi bugun. Bir tarafta bilmedigimiz bir olumluluk var anlasilan. New York'tan dava acilacak olsaydi daha sert olurdu hareketleri. Bunda biraz da toplama var gibi dedigin sekilde toz kaldirmadan.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Hem işlerimin yoğunluğundan ötürü hem de portföyü böldüğümden birkaç hisseyi ve üstüne bir de doları takip ettiğimden fazla paylaşım yapamıyorum, ama yazılanları okuyorum, bilgi-haber-analiz-yorum yazan herkese tekrar teşekkür ederim, sayenizde içim rahat oluyor, hissede gözümden bir şey kaçmıyor.
    Keşke aynı ortam diğer başlıklarda da olsa.
    Bu konuda hepimizin TREND'e borcu var. Sagolsun HALKB lagiminin disinda yazmayi kabul ettigi, bize bu topigi actigi icin.

Ayrica tabi ki katkisi bulunan butun arkadaslara da sonsuz tesekkurler. Ben sahsen buradan oldukca faydalandim ve faydalaniyorum.

3. Th reis ve 666 CANSINIZ

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. sosyal medya da medya da bir istihbarat operasyonu bir kaşıma yapılıyor. bir hareketlenme var 10 kasım dolayısıyla.

Sagol yazi icin cegirge. Derli toplu guzel, zaten bildigimiz tahmin ettigimiz seyler de..

Birisi bu rezil bilancoya neden verilmedigi, hissenin bir haftadir 7 ustunde tutuldugu ve alimlarin gelmeye basladigini aciklasin o zaman.

6. Eline sağlık kardeşim paylaşımın çok değerli. Zaten bir dolap olduğu belli aksi taktirde açılışın ardından (muhtemelen gaplı olurdu) seans durdurma gelirdi... Bir bit yeniği olduğu net Ancak 2. Seansta yabancı iştahı biraz umur verdi. Kadın resmen yazıda adamların ciğerini okumuş bize. Ancak bizimkilerde şu noktada iyi kıvırıyorlar işi. Pazartesi ses yok salı sabah tüm ulusal kanallarda manşet haber... Gündemdeki major gelişmeler beyaz saraya rapor ediliyordur. Henüz bir yalanlama yok. Bence bu iş çok uzamaz.

7. TamimBinHamad
    Aug 15

Bugün Ekselansları Başkan Erdoğan ile Ankara’da yapmış olduğum önemli görüşmeler çerçevesinde, üretken, güçlü ve sağlam ekonomiye sahip bu ülkede 15 milyar dolar tutarında bir meıvduat ve yatırım projeleri paketini duyurduk.

3 ay oldu yatırımlardan haber var mı ?

Sayfa 842/1032 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •