Sayfa 891/1032 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

---------

2. Sayın TH Hulk 8 küsür olduğunda Garan kaç TL olacaksa, Hulk 15 TL olunca Garan da aynı orantılı fiyatta olacak.

3. Ayrıca NORMAL ŞARTLARDA dediğin doğrudur, yani olması gereken durum öyledir, fakat bu hissede normal şartlar YOK, bu hissede tuzak, dolap her türlü dalevere dönüyor, bunu sende görüp çok iyi biliyorsun, bu garip durumu defalarca dile getirdin zaten, böyle bir durumda benim burda işim olmaz, içinde bulunduğu delik karanlık ve bu delikte her türlü haşarat mevcut.

4. Günaydın...

Akıbeti merak ediliyordu! Ve kiralandı
    Antalya'nın Kundu turizm bölgesindeki dünyaca ünlü Mardan Palace Hotel'i alacakları karşılığında haciz yoluyla devralan Halkbank, tesisi 10 yıllığına Titanic Hotels grubuna kiraladı.
    Antalya'nın Aksu ilçesine bağlı Kundu turizm bölgesinde, Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov tarafından 2009 yılında açılışı yapılan ve 1,4 milyar dolara mal olan Mardan Palace Hotel, alacaklarına karşılık haciz yoluyla Halkbank'a geçti. Mardan Palace Hotel için Halkbank ile Titanic Hotels grubu arasında bir süredir devam eden görüşmeler geçen hafta itibarıyla sonuçlandı.
    Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Mardan Palace Hotel'i Halkbank'tan geçen hafta itibarıyla 10 yıllığına kiraladıklarını ve imzaların atıldığını söyledi. Aygün, otelde 'resort' olarak ne eksik varsa onların tamamlanacağını, Mardan Palace Hotel'i en güzel zamanda mevcut otelleriyle aynı şekilde ve hatta daha iyi hizmet verecek hale getireceklerini, Nisan ayında da hizmete açacaklarını söyledi.
    Mardan Palace Hotel'in geçmiş dönem işçiler de dahil alacaklarıyla ilgileri olmadığını da belirten Mehmet Aygün, "Alacaklı olanlar kimden alacakları varsa onlara müracaat etmeleri gerekiyor, bizimle alakası yok. Haciz yoluyla Halk Bankası almış ve biz de Halk Bankası'ndan kiraladık. Alacaklıların bizimle hiç alakası yok. Evin kirasını ödemediniz, yeni kiracı mı ödemesi gerekiyor. Biz grup olarak böyle bir tesisin kapalı kalmasından üzüldüğümüz için en kısa sürede hayata geçirmek için kiraladık" dedi. Aygün, Nisan ayında açılacak otel için 10 milyon euro'nun üzerinde yatırım planladıklarını da söyledi.
    180 BİN METREKARE ALANA KURULU
    Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov'un sahibi olduğu AST 1989 Group'un, Türkiye'deki en önemli turizm yatırımı olan Mardan Palace Hotel, 180 bin metrekare alanda konumlandı. Yapımı için 10 bin metrekare altın, 500 bin kristal kullanılan Mardan Palace, İstanbul'un tarihi yapılarından esinlenilerek inşa edildi.

Haber linki...
    http://www.milliyet.com.tr/akibeti-m...onomi-2785355/
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

5. Eğer Amerika dan halkbank hususunda pozitif bir jest gelecekse bu cumaya kadar beklenir. G20 öncesi olmalı, olmazsa ölme eşşeğim yaz gelsin çayır çimen az gelsin...

6.  Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    Günaydın...

Akıbeti merak ediliyordu! Ve kiralandı
    Antalya'nın Kundu turizm bölgesindeki dünyaca ünlü Mardan Palace Hotel'i alacakları karşılığında haciz yoluyla devralan Halkbank, tesisi 10 yıllığına Titanic Hotels grubuna kiraladı.
    Antalya'nın Aksu ilçesine bağlı Kundu turizm bölgesinde, Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov tarafından 2009 yılında açılışı yapılan ve 1,4 milyar dolara mal olan Mardan Palace Hotel, alacaklarına karşılık haciz yoluyla Halkbank'a geçti. Mardan Palace Hotel için Halkbank ile Titanic Hotels grubu arasında bir süredir devam eden görüşmeler geçen hafta itibarıyla sonuçlandı.
    Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Mardan Palace Hotel'i Halkbank'tan geçen hafta itibarıyla 10 yıllığına kiraladıklarını ve imzaların atıldığını söyledi. Aygün, otelde 'resort' olarak ne eksik varsa onların tamamlanacağını, Mardan Palace Hotel'i en güzel zamanda mevcut otelleriyle aynı şekilde ve hatta daha iyi hizmet verecek hale getireceklerini, Nisan ayında da hizmete açacaklarını söyledi.
    Mardan Palace Hotel'in geçmiş dönem işçiler de dahil alacaklarıyla ilgileri olmadığını da belirten Mehmet Aygün, "Alacaklı olanlar kimden alacakları varsa onlara müracaat etmeleri gerekiyor, bizimle alakası yok. Haciz yoluyla Halk Bankası almış ve biz de Halk Bankası'ndan kiraladık. Alacaklıların bizimle hiç alakası yok. Evin kirasını ödemediniz, yeni kiracı mı ödemesi gerekiyor. Biz grup olarak böyle bir tesisin kapalı kalmasından üzüldüğümüz için en kısa sürede hayata geçirmek için kiraladık" dedi. Aygün, Nisan ayında açılacak otel için 10 milyon euro'nun üzerinde yatırım planladıklarını da söyledi.
    180 BİN METREKARE ALANA KURULU
    Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov'un sahibi olduğu AST 1989 Group'un, Türkiye'deki en önemli turizm yatırımı olan Mardan Palace Hotel, 180 bin metrekare alanda konumlandı. Yapımı için 10 bin metrekare altın, 500 bin kristal kullanılan Mardan Palace, İstanbul'un tarihi yapılarından esinlenilerek inşa edildi.

Haber linki...
    http://www.milliyet.com.tr/akibeti-m...onomi-2785355/
    Bu aslinda guzel ve olumlu bir haber - ancak bizim hulkun fiyatlamasinda temel teknik vs hicbirsey artik kalmadigi icin kimse takmiyor..

7.  Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    Yerli yatırımcı gitse takas nasıl hala %56,82 de sayın TH...
    Dün aldılar biraz oda olsa olsa %57,50 yapsın...
    Bence bu konudaki umut, şuan sert yukarı yada aşağı yaptıklarında toplayabileceklerine kanaat getirmiş olmalarını ummak...
    Yoksa geldiğimiz yere göre daha 60 var 70 var 80 var...
    Darbukada olsa tam olacak...
    %56,82' den %57,18' ye yükselmiş yabancı oranı...
    Dediğim gibi henüz dökülen bir ky yok...
    Ne zaman takas 60 üzeri atıp yükselmeye devam etti o zaman kalıcı istenen fiyatlara yükselişten bahsedebiliriz...
    Umudum uzun süredir 54-58 arası yabancı oranının stabil olması...
    Yok not indi, yok faiz çıktı, yok Amerika davası vs. deyip, risk almak istemeyen yabancı satacağını sattı izlenimi veriyor bana...
    Muhtemelen satmayan yabancı da çok al sat yapmayan, yüksek fiyattan maliyetlenip bu fiyatlardan satmanın şirketin iflasıyla elde kalan 0 ile arasında fark görmeyenler diye düşünüyorum...
    Çok çok olsa gördüğü dibi tekrarlar...
    Benim gibi maliyeti düşük ve düştükçe düşürebilecekler için konuşmak kolay, Allah bitmez sabır versin maliyeti yüksek olanlara...
    Bitmez sabır diyorum çünkü geçen Keanu Reeves' in baş rolünde olduğu Siberia filmini izledim, film vasat lakin filmden aklımda sadece şu anekdot kaldı...
    "Sabır hava dolu mühürlü bir odaya benzer, başta ne kadar hava olsa da sonunda bitecektir"
    Bu anekdot da ky' nin illaki döküleceği anlamına geliyor...
    Mesele biz o dökülenlerden mi, yoksa dökenlerden mi olacağız...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...

8.  Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Bu aslinda guzel ve olumlu bir haber - ancak bizim hulkun fiyatlamasinda temel teknik vs hicbirsey artik kalmadigi icin kimse takmiyor..
    1,4 milyar dolara mal olan hotel kaça kiraya verildiğine bakar olay da daha ne kiranın miktarından bahseden var nede geçen hafta imzalandığını iddaa etmelerine rağmen kapa düşen bir haber var...
    Bu haber yine fiyat belirsiz dün gece küresel piyasalarda da paylaşıldı...
    Sanki borsada işlem görmüyor...
    Devir yapılınca mı bildirecekler acaba...
    10 milyon euro yatırım diyorsa 1,4 milyar dolarlık yere şuanki durumu çokta kötü değil anlamını çıkarıyorum ben...
    10 sene sonra da mal bizde kalıyor...
    Mesele kira fiyatının ne olduğu 50 milyon dolar ve üzeri senelik rakam ciddi pozitif olur...
    O parayı verirler mi onu bilmiyorum neredeyse tek ciddi isteyen firma diğeri isteğinin arkasında duramadı...
    Neyse bu işi de yakın zamanda öğreniriz...

Sayfa 891/1032 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •