Sayfa 892/1032 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. [QUOTE=MSB;2896819]1,4 milyar dolara mal olan hotel kaça kiraya verildiğine bakar olay da daha ne kiranın miktarından bahseden var nede geçen hafta imzalandığını iddaa etmelerine rağmen kapa düşen bir haber var...
    Bu haber yine fiyat belirsiz dün gece küresel piyasalarda da paylaşıldı...
    Sanki borsada işlem görmüyor...
    Devir yapılınca mı bildirecekler acaba...
    10 milyon euro yatırım diyorsa 1,4 milyar dolarlık yere şuanki durumu çokta kötü değil anlamını çıkarıyorum ben...
    10 sene sonra da mal bizde kalıyor...
    Mesele kira fiyatının ne olduğu 50 milyon dolar ve üzeri senelik rakam ciddi pozitif olur...
    O parayı verirler mi onu bilmiyorum neredeyse tek ciddi isteyen firma diğeri isteğinin arkasında duramadı...
    Neyse bu işi de yakın zamanda öğreniriz...[/QUO

kimbilir açıklama olmadığına göre bedavayada kiraya vermiş olabilirler

2. Ya fırsatı buldukça mal satan citi çok salak ya da 15 hayali ile mal taşıyan biz ky çok akıllıyız... yakında belli olur

3. hissem bok gibi bugün
    alış yo kadeemelerde satış yığılı bi versebii çekip taban olacak

4. 7. ayıma girdim ne senaryolar ne hayaller düşledim.hepsi boş elime verdiler malı pddd 0.30 kimin umrunda.

5. rica etsek günün pastasını indirecek olur mu ki

6. fetullah gülen denilen hain adice kurduğu planlarla halkbankasına kumpas kurup OFAÇ tarafından tutsak edilmesine sebeb olmakla binlerce halk bank madurunun kin ve nefretinde boğulacaktır.bu bankayı tutsak ettirmekle hükümete zarar vermeyi düşündüler oysa fetoş meczubu yanıldı herseçimi yine akparti kazandı. halk bankası madurlarının durumu ak parti kurmaylarının umurunda mı sanki? olan garibana oldu.

7. Kanımca bu topik yatırımcıları bilgilendirme görevini yerine fazlasıyla getirmiştir ve artık kitlenip arşivlenmesi gerekiyor. Topiğimizin katılımcıları hemen hemen sıfırlandı. 666 arazi oldu, belki de hapistedir ama onun yerine yazan blu da arazi. Bu topiğin artık kapatılmasını teklif ediyorum.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Kanımca bu topik yatırımcıları bilgilendirme görevini yerine fazlasıyla getirmiştir ve artık kitlenip arşivlenmesi gerekiyor. Topiğimizin katılımcıları hemen hemen sıfırlandı. 666 arazi oldu, belki de hapistedir ama onun yerine yazan blu da arazi. Bu topiğin artık kapatılmasını teklif ediyorum.
    Genel HALKB topiğinde yorum yapmaya devam ederiz. Orası gayet sakin gözüküyor ve eski atışmalardan tartışmalardan boş konuşmalardan hakaretlerden vs arınmış. Orada devam ederiz.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Sayfa 892/1032 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •