Sayfa 895/1032 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Merhaba. 666 ve diger arkadaşlar

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Guzel tespit olmus. Zaten burdan kimse birsey cikacagini beklemiyordur. Bakalim bundan sonra bankanin tavri ne olacak.
    Soru bence Su 666,

1 - Banka senin deil (DAvaya cikmayi reddecek) benim dedigim yola (Davaya Katilip Devam edecek) girerse surec ne kadar surer ?
    2 - Bankanin Temyizden olumsuz sonuc ne zaman cikacatir ve cikan olumsuiz sonucunda HALKBANK tekrar 4 lere 5 lere deger mi ?

Fikri olanlar yazabilir mi ?

osisa seni biraz stresli gordum. Kredilerden mi acaba?

Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    Soru bence Su 666,

1 - Banka senin deil (DAvaya cikmayi reddecek) benim dedigim yola (Davaya Katilip Devam edecek) girerse surec ne kadar surer ?
    2 - Bankanin Temyizden olumsuz sonuc ne zaman cikacatir ve cikan olumsuiz sonucunda HALKBANK tekrar 4 lere 5 lere deger mi ?

Fikri olanlar yazabilir mi ?
    Banka davaya katilirsa uzlasma ihtimali ortaya cikacaktir. Fazla surmez herhalde. Kim bilir, belki de piyasa bunu fiyatliyordur. Ama olayi en hizli bitirecek ve en yikici sonuclari olacak bankanin davaya cikmamasidir.

4-5'leri unutmak lazim artik. 80 sentler korkunun zirve yaptigi nokta idi. Hem de 2 kere. Olasi olumsuz duruma karsi biraz buffer birakiyorlar gibi gorunuyor simdilik. Batak hisselerde de gordugmuz gibi... 2 senedir alan aldi, satan satti. Herkesin isi bitti yani, o yuzden gittiler.

Burda da o oldu. Satan satip bir daha donememek uzere gitti, toplayanlar da topladi toplayacagini.

Selamlar. Diğer taraf saçma sapan bir hal almıştı. Açıldığı iyi olmuş buranın. Pek yazmıyorum ama takipteyim burayı da.
    Değişmeyen tek şey değişimdir.
    Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.

Alıntı Originally Posted by Lohengrin Yazıyı Oku
    Selamlar. Diğer taraf saçma sapan bir hal almıştı. Açıldığı iyi olmuş buranın. Pek yazmıyorum ama takipteyim burayı da.
    Admin mesaj silmeden cezaya gectigi icin toparlar orasi artik. Ama yiprandik iyice.

Yazacak pek fazla birsey de yok zaten.

Buraya geyik yapacak birileri lazim. Admin araya muhabbet geyik de katin dedi. Var mi tanidiginiz geyikci?

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    osisa seni biraz stresli gordum. Kredilerden mi acaba?
    Yok dostum, yuzde 20 kredideyim, kredili malin maliyeti buralar bakalim atak gelmezse krediyi bosaltacagim.

Sayfa 895/1032 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •