Sayfa 924/1032 İlkİlk ... 4248248749149229239249259269349741024 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. İyide zaten bu olacaktı. O halde ertelendi gibi bir şey neden söylendi. Hani şu bizim arabulucu gibi bir şey mi. Arabulucuda uzlaşma mahkeme kararı yerine geçiyor.

2. Sayın 666, Halkbank tarihçesi sizde yüksek. Hscb satışı bgc alışı bunlar iyi veya kötüyü biliyor bekliyor olabilirler .

3. Yine sosyal alanların birinde, adamın biri her gün soruyor mahkeme 25 Şubat dı değil mi. Diğerleri cevap veriyor “mahkeme ertelendi” adam sora sora mahkemeyi geri getirdi.

4.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    ABD Dışişleri Bakanlığınca İdlib şehitleri için başsağlığı dilenerek, "NATO müttefikimiz Türkiye'nin yanındayız." açıklaması yapıldı.
    Rahmetli Kemal Sunal ın Şener Şen ile bir filmi vardı davaro isminde. Kemal Sunal paraları çaldığı için Şener Şen i dövüyordu bir yerde... hemen ardından yaralarını sarıyordu, izlemişsinizdir eminim. Oradaki replik geldi aklıma, seviyormusun dövüyormusun karar ver...

25'inde olacagini hic zannetmiyorum, daha avukatlarin yazisi, savicinin liste vermesi falan gerekiyordu.

6.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Rahmetli Kemal Sunal ın Şener Şen ile bir filmi vardı davaro isminde. Kemal Sunal paraları çaldığı için Şener Şen i dövüyordu bir yerde... hemen ardından yaralarını sarıyordu, izlemişsinizdir eminim. Oradaki replik geldi aklıma, seviyormusun dövüyormusun karar ver...
    2 gün kala papatya sistemine göre seviyor olmalı, koca rusyaya karşı direnmek kolay değil. polyana öyle söyledi ben tercüme ettim. çoşkunun söyledikleri çok ayıp onları yazamadım.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    25'inde olacagini hic zannetmiyorum, daha avukatlarin yazisi, savicinin liste vermesi falan gerekiyordu.
    Adam 25 .inde hikayenin sonu geldi diyor.Kızıldağ bişey olmadıysa kesin bi şey olmuştur diyor.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Bilinen birsey bu ortaklar. Kac kere yazdik. Proseduru uyguladilar iste. Piyasada kimse olumlu birsey beklemiyordur burdan. Etkisi olacagini zannetmiyorum.

Ama bakalim bundan sonrasi nasil olacak. Cikacak mi, cikmayacak mi mahkemeye?

Sayfa 924/1032 İlkİlk ... 4248248749149229239249259269349741024 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •