Sayfa 940/1032 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. İsvicre tarafsız hukuk istiyoruz. davayı görevsizlikle oraya gönderin. bize yakın otobüsle 1,5 güne gideriz.

2. şimdi ÇİN zaten belli, bu küresel piyasa İRAN yüzünden mi düşüyor, zaten savaşla öldüreceklerinizi virüsle öldürüyorsunuz. Öyle değil mi. Aynı zamanda olması dikkat çekerdi, ama bir şekilde Virüs ortaya çıkalı 6 hafta geçti, bulaşma 2 hafta ise İran neden doğru bir açıklama yapmıyor, bu virüs işinde bir çapanoğlu var.

3. TOM CRUES (böylemi yazılıyordu) onun virüs filmi vardı, en son israile gelmişlerdi, çözüm orada diye, sonra uçak düştü devamını hatırlamıyorum. Adamlar yazıyor ve oynuyor. Güzel iş.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    TOM CRUES (böylemi yazılıyordu) onun virüs filmi vardı, en son israile gelmişlerdi, çözüm orada diye, sonra uçak düştü devamını hatırlamıyorum. Adamlar yazıyor ve oynuyor. Güzel iş.
    Ben bir sey yazacagim olmayacak.

Bu virüs olayıda uydurmasyon olmasin?

İnsanlığı etkileyen bir sey olsa tum dunya seferber olmazmiydi?

Artik dunya sosyal medyada yaşatılıyor/ yönetiliyor, neyin dogru neyin yalan oldugunu kestiremiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Ben bir sey yazacagim olmayacak.

Bu virüs olayıda uydurmasyon olmasin?

İnsanlığı etkileyen bir sey olsa tum dunya seferber olmazmiydi?

Artik dunya sosyal medyada yaşatılıyor/ yönetiliyor, neyin dogru neyin yalan oldugunu kestiremiyorum.
    biz kendi paramızla ticaret yapacağız dedik dolar 3 liradan 7 oldu. çin de söyledi, halimize şükür parayla işi kapattık.

Bizden once Araplar vardi. 2007'de Petrodolardan Petroeuroya gececeklerdi. Kish adasinda borsasini kurmuslardi. Taakkk, deniz alti fiberlar 4 yerden kesildi, 1 ay hicbir arap ulkesinde internet yok.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bizden once Araplar vardi. 2007'de Petrodolardan Petroeuroya gececeklerdi. Kish adasinda borsasini kurmuslardi. Taakkk, deniz alti fiberlar 4 yerden kesildi, 1 ay hicbir arap ulkesinde internet yok.
    o yüzden dünya bir biri ile kavgalı, yakınlık istenmiyor. abd doları kaybettiğinde kendiside biteceğini biliyor. bizim reis son 3 ayda bunu gördü, barış imzaladı. şu dava işi çözülürse barış netlik kazanacak.

Dolarin arkasinda olan ABD'nin gucu zaten, ekonomisi degil. Birakmaz ki.

Sayfa 940/1032 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •