Sayfa 947/1032 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. 6,66 rakamında kaldık, abi bunun seninle bir ilgisi var mı, vobda bir yeni üye gördüm, nick'i 777, onumu davet etsek.

KIZILDAG planin nedir? Sene sonu demedin mi? Kredi tasimiyorsan zararli cikmazsin bu isten, sen de biliyorsun yani. Bir sekilde su akar yolunu bulur, cok uzun sureden kalma bir hikaye bu. Sonlarinda girdin isin icine yani.

Rusya idlipte alacağını almadan masaya yanaşmak istemiyor. Boz ayı piyasayı bozdu.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    KIZILDAG planin nedir? Sene sonu demedin mi? Kredi tasimiyorsan zararli cikmazsin bu isten, sen de biliyorsun yani. Bir sekilde su akar yolunu bulur, cok uzun sureden kalma bir hikaye bu. Sonlarinda girdin isin icine yani.
    sayın hocam kredi yok. planım ise alternatif bir getiri bulmak, şimdilik yok, faizler bu şekilde düşük kalmaya devam edecek. piyasa bir değerleme yaptı, onu izliyoruz, bu değerleme biraz satış yedi ama kısmı bozulan bir şey yok. ülke için varlık fonu önemli, ileriye doğru daha çok ihtiyac duyacaklar. satmak isteseler satamazlar üzerinde rehin var. hiç bir zaman bir mülk rehinli olarak kalamaz. devlet bunun acısını çekiyor. birinin gelip çözme şansı yok, devlet kendi kaderi ile çözüm arayacak. şuan düzelen görüşmelere güven var, güven bozulursa emlak bank gelir halkbankı alır. 235 gün daha beklerim. verdiğim süre 240 gün 5 gün önce başladı.

Üstadlar yabancı kurumlardaki takasin kime ait olduğunu göremiyoruz değil mi? Yerli kurumlar %5 üstüne çıktığında kimdir nedir biliyoruz, yok müdür bizim bu takastaki citi ,doçe kimdir anlamın bir yolu.

6.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Üstadlar yabancı kurumlardaki takasin kime ait olduğunu göremiyoruz değil mi? Yerli kurumlar %5 üstüne çıktığında kimdir nedir biliyoruz, yok müdür bizim bu takastaki citi ,doçe kimdir anlamın bir yolu.
    citi doce son 1 ayda 5 milyon aldı, ama son 5-6 ayda 40 milyona yakın aldı. yabancıdan çok yerli kurumlar daha fazla söz sahibi.

Herkesin hisseye bir ton katkisi oluyor. "Ortak" kullanilsin bence. Haci, hocanin kimseye bir faydasi yoktur borsada.

Saygi amaciyla kullanilyor biliyorum, ben de kullaniyorum ama birisi bana "Hocam" deyince bir ton cakmasinin oldugu yerde kufur edilmis gibi hissediyorum

Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Subat ayinin takasi boyle. Borsada yabanciya gore islem yapilmaz, cunku cogu yerli o hesaplarin. En kolay manipule edilebilecek sey kisada.

Gorusumu daha once belirtmistim. Bu hissede yabanci kalmadi, hepsi yerli. Katilinir katilinmaz o baska.

Sayfa 947/1032 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •