Sayfa 974/1032 İlkİlk ... 4748749249649729739749759769841024 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,785 - 7,792 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. kaleci gibi sağ köşeye yattık, halkbank mahkemeye çıkmadı bugün çıkıyor, topun sağ köşeye geleceğini bilmese aynı şekilde devam eder. ha topu yakalarken top yüzüne carpabilir, burnu kanayabilir, hatta küçük halkbanka isabet ederse bir kaç gün çişe çıkamayabilir, önemli değil. önemli olan gol yememek, nasıl kurtaracağına takılmıyorum. sadece santrafor BERMAN'a at topu dediğini görüyorum. daha önce kaleye girmedi, ilk kez bir penaltı atışı olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Hissedeki ortaklar enseyi karartmayın hemen, daha dört ay önce beş liraydı, %4 enflasyon farkı koy bugünkü değeri 5.20. Şimdi 6.4 gibi fiyat, ben dahil pek çok kişi o zaman o çok düşük fiyatta da hisseyi taşıyordu, dayandık o fiyatlara, bir şey olmaz bu günler de geçer.
    Alacaklar da dibi tutturursa güzel kar edebilir kısa vadede. Büyük düşüş oldu bir yerlerden sıçrayacak elbette, %3-5 bir marj bırakır en azından.
    Naçizane bir önerim var bir arkadaşınız hissedaşınız olarak asla kredili mal almayın. Verdiği acının tarifi yok. Az aşım kaygısız başım hesabı en doğrusu... 2 ay önce tüm kredili mallarımı temizledim maliyetim çok yüksek ama en azından tahammülüm var. Dünyaya bir daha gelmeyeceğiz. Hulktaki paramı kayıp sayıyorum. En güzel tavır hiç yokmuş gibi düşünmek. Günün birinde piyangodan para çıkmış gibi olacak inşallah kalın sağlıcakla... pilavlı hocamın dediği gibi 2 ay önce 5.85 idi çok net hatırlıyorum belki 2 ay sonra 10 lira olur kim bilebilir.

Doktor tamam da Erick de oyle yapiyordu. Niye hepsini satip cikti anlayamadim. Madem yukardan vermissin, koy yerine asagidan.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Doktor tamam da Erick de oyle yapiyordu. Niye hepsini satip cikti anlayamadim. Madem yukardan vermissin, koy yerine asagidan.
    Bunalmıştır artık ortak malesef bir yerde karar vermek zorunda hissediyor kendini insan. Gidişat hiç iyi değil belkide onun kararı doğru bilemeyiz...

Kagit mahkemeye cikmayi bile yedi. Nasil istir bu.

http://share.matriksdata.com/Images/...1754185029.png

7. Stop loss nedir bilmiyor musunuz arkadaşlar bu kadar zarar yazacak kadar neyi bekliyorsunuz gerçekten merak ediyorum. Gerçi twitter dan gaz alıp Biste girenlere müstehaktır beter olun.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kagit mahkemeye cikmayi bile yedi. Nasil istir bu.

http://share.matriksdata.com/Images/...1754185029.png
    THY gibi uçağımız var uçamayan.

Sayfa 974/1032 İlkİlk ... 4748749249649729739749759769841024 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •