Special Days Image
Sayfa 977/1032 İlkİlk ... 4778779279679759769779789799871027 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,809 - 7,816 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    En kötü grafikte stop altı yerler burası yarın endeks ne yapacak göreceğiz. Yani 1-2 bin puan yukarı alırsa tuzak kalır yoksa devam eder satışlar
    Son 10 dakika fena panik yaptirdilar.

6,38 6.39 calisan hisseyi 6.25 kapadilar.

Ne yapacaklarini kestirmek guc ama dow yesillenirse sağlam bir gap görünüyor..

2.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Th şimdi lazım bize nerdesin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yetiş TH kurtar bizi.
    TH borsayı veya hisseyi yükseltemiyor ama güzel moral verir, acıyı azaltır.

Our call of the day comes from BNY Mellon’s chief strategist Alicia Levine, who has advice for those wanting to know when to buy beaten-down (and down) stocks. She said they first need a solid view on where this virus is headed.

“If you think it is essentially a short-term problem, a hit to growth, but then it is over by the summer, then you’re fine going into the market. But if you think it is worse than that, then you have to play that out,” she told MarketWatch.

“We do think by the summer, this will be a memory and that growth will recover,” she said, though she admitted risks to their baseline view are pretty real. She is watching out for signs of a dramatic daily drop in China infections, and pickups in usage of coal, electricity and road and rail in that country, alongside property sales. As well, she wants to see signs that the mortality rate is lower, which will mean fewer quarantines and containment shutting down activity.

Bank of Melon'un stratejisti yaza kadar biteceginizi dusunuyorsaniz pozisyon alin demis. Uzayacagini dusunuyorsaniz bekleyeceksiniz.

Cin'deki gostergeleri takip ediyormus. Hastalar, komur ve elektrik kullanimindaki hareketler, vs.

Tam bir meteor kaldi artik dusmemis olan basimiza.

DOW %5 yedi. Kaliforniya'da 1000 kisiyi gozlem altinda tutuyorlarmis, bir tane vaka varmis.

6.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    belge melge yok sana. Benim yorumuma bakma. Belge deil. Aldigim bilgilere istinaden oyle dusunuyorum.

Banka SAVUNMA yapacak tam saha. Karsi tarafta kabul etmeyecek . 1 yil surundurecek sonunda usulsuz islem kadar ceza alabilecek. Temyiz icin data toplama derdinde AVukatlik ofisi. Bu arada hisse ne olur bilemem insallah 50 leri gorur.

6.90 %15 ilk kisim 7.25 %50 ikinci kisim bugun de 6.58 de sabah kalan kismi sattim .

6.90 ve 7.25 i Trendhound yeniden yazmaya basladigi icin sattim. Ne yazik ki Kendisi her yazdigi donemde hisse dusuyor. KEndi kaybouldugunda yukseliyor. Kendisini severim ama ne yazikki 4 kere calisti bu .

sizinde yolunuz acik olsun UMARIM bir gun 50-60 olur.
    Eyvallah. Yolun açık olsun. Bu hissenin uzun vade bazında 2013 Mayısından bu yana 7 yıldır düştüğünü sen de biliyorsun. Bu bankanın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. Gelgelelim bu olaylardan sen hep TH'yi sorumlu tuttun durdun. Klasik bir "cahil KY" bakış açısıdır bu yani "işler yolunda gitmediği zaman hep başkalarını suçlayıp dur" bakış açısı.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

7. Hissenin uzun vade bazlı satış baskısı altında olduğu son 7 yılda tedavüldeki 611 milyon hisse ortalama bazda her 4 haftada 1 komple el değiştirdi ki yılda 13 kere, 7 yılda da 90 kere . Demek ki son 7 yılda 55 milyar lotluk işlem olmuş. Tedavüldeki 611 milyon lot hisseye rağmen, son 7 yılda 55 milyar lotluk alım ve buna karşılık da 55 milyar lotluk satım olmuş. Son 7 yılda yapılmış olan 55 milyar lotluk satışa rağmen hissedeki satışlar hala sona ermedi ya işte bu çok enteresan.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Eyvallah. Yolun açık olsun. Bu hissenin uzun vade bazında 2013 Mayısından bu yana 7 yıldır düştüğünü sen de biliyorsun. Bu bankanın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. Gelgelelim bu olaylardan sen hep TH'yi sorumlu tuttun durdun. Klasik bir "cahil KY" bakış açısıdır bu yani "işler yolunda gitmediği zaman hep başkalarını suçlayıp dur" bakış açısı.
    Tam ne guzel istedigini yapmis iste. Otekiler hem baska hisselerde soylenip duruyorlar, hem de Halk'a gelip 7,42'den yazilarina gore aliyorlar. Sonra da herkese saldiriyorlar.

Ayrica Erick suclamadi kimseyi. Sadece bir tespitte bulunmus ve uygulamis.

Sayfa 977/1032 İlkİlk ... 4778779279679759769779789799871027 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •