Sayfa 980/1032 İlkİlk ... 4808809309709789799809819829901030 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,833 - 7,840 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu yilki bilanco zaten fiyatlanmistir. Iata nin aciklamasi vardi gecenlerde. Havacilik sektoru 2020 de su kadar kayip verecek diye. Ciddi bir rakamdi. Pgsus abd ve cine ucmuyordu ve virus az etkilemisti ama avrupa ve irana sicrayinca isler degisti.

Su an ki duruma “Liquidity Funding Constraint” deriz. Neyin var neyin yoksa sat. O yuzden simdi fk ve bilanconun cok onemi yok. Panik var.

Dikkat edersen her sey dusuyor bu aralar. Para gidecek dogru enstrumani bulamiyor.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    IATA'nin raporunu koyma olasiligin var mi alenichev?

Boyle durumlarda kurunun yaninda yas da yanar. Cunku margin callar gelmeye baslar.

Yine guzel yazmissin.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yapabileek birseyimiz yok KIZILDAG. Sen ilk yazdiginda su virusu dikkate alacaktik. Cok dramatik yapmistin olayi, fareler gemiler falan filan, o yuzden gecistirdik. Patladi
    Hipnoz olduk resmen, 4 ayda aldigini 2 seansta verdi.

Borsa böyle birşey yapacak bir sey yok,

Rabbim devletimize,milletimize ordumuza güç kuvvet versin, Tüm ülkenin başı sağolsun.

Hacim çok komik öyle bir komik değil.

Lot yok tahtada resmen.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    IATA'nin raporunu koyma olasiligin var mi alenichev?

Boyle durumlarda kurunun yaninda yas da yanar. Cunku margin callar gelmeye baslar.

Yine guzel yazmissin.
    https://www.google.com/amp/s/tr.euro...lar-azalabilir

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Lot yok tahtada resmen.
    Spk yasak getirdi, sattigini alamiyorsun.. Öyle olunca hacim olmaz.

Fakat bu kural piyasa yapıcılar için geçerli değil sanırım.Yine cirit atıyor tahtada.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yapabileek birseyimiz yok KIZILDAG. Sen ilk yazdiginda su virusu dikkate alacaktik. Cok dramatik yapmistin olayi, fareler gemiler falan filan, o yuzden gecistirdik. Patladi
    evet abi, o günlerde mahkeme olmayacak haberi geldi, bu tüm yatırımcıyı kilitledi. açıkcası şuan rakamlara bile bakmadım, kaç olduğunu bilmiyorum, 1 hafta daha izlemem, sabırla bekleyeceğiz. ABD den bugün yarın etkili bir acıklama gelecektir. S400 işi bitti çöp oldu. 33 cana mı acırsın S400 yanlışına mı üzülürsün, iki arada bir derede kaldık. Şehitler ülkemizde olsaydı anlaşılır bir durumdu, ama şimdiki durum halkımızda infial yaratabilir. Kapıların açılması ve mültecilerin kalmasına yönelik zorluklar oluşturulacağını düşünüyorum. Yani kapılar açıldı ama içeride mülteci avı başlayacak. Ülke bunu yapacaktır, elini kolunu sallayarak gezmelerine izin verilmeyecek. Bu nedenle nato ve ab den de daha yapıcı açıklamalar gelecektir.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Spk yasak getirdi, sattigini alamiyorsun.. Öyle olunca hacim olmaz.

Fakat bu kural piyasa yapıcılar için geçerli değil sanırım.Yine cirit atıyor tahtada.
    O nasıl oluyo hocam tam olarak, açığa satış yasağı geldi ama ben senin dediğini bilmiyorum, açıklar misin

Sayfa 980/1032 İlkİlk ... 4808809309709789799809819829901030 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •