Sayfa 981/1032 İlkİlk ... 4818819319719799809819829839911031 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Virüs ve abd endeksleri nedeni ile bugün %4 düşüş olacaktı, üzeri savaş etkisidir.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Sagolasin. Komik yazismalarinizi okudum. Muahahahahaha. Virus bilancolari etkilyecek, 2 gunde gececek sey degil ki. Butun ABD havayollari her gun %5-10 gidiyor, TREND de karanlik odada mal almis!

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Hipnoz olduk resmen, 4 ayda aldigini 2 seansta verdi.

Borsa böyle birşey yapacak bir sey yok,

Rabbim devletimize,milletimize ordumuza güç kuvvet versin, Tüm ülkenin başı sağolsun.
    Aynen dedigin osisa, maalesef bu is boyle. Ilk olayda korktugumuz buydu, guzel atlatmistik. Ama Rus'a da guvenirsen boyle olur.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    evet abi, o günlerde mahkeme olmayacak haberi geldi, bu tüm yatırımcıyı kilitledi. açıkcası şuan rakamlara bile bakmadım, kaç olduğunu bilmiyorum, 1 hafta daha izlemem, sabırla bekleyeceğiz. ABD den bugün yarın etkili bir acıklama gelecektir. S400 işi bitti çöp oldu. 33 cana mı acırsın S400 yanlışına mı üzülürsün, iki arada bir derede kaldık. Şehitler ülkemizde olsaydı anlaşılır bir durumdu, ama şimdiki durum halkımızda infial yaratabilir. Kapıların açılması ve mültecilerin kalmasına yönelik zorluklar oluşturulacağını düşünüyorum. Yani kapılar açıldı ama içeride mülteci avı başlayacak. Ülke bunu yapacaktır, elini kolunu sallayarak gezmelerine izin verilmeyecek. Bu nedenle nato ve ab den de daha yapıcı açıklamalar gelecektir.
    Bak dert etme bence. Bunlar da gecer.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sagolasin. Komik yazismalarinizi okudum. Muahahahahaha. Virus bilancolari etkilyecek, 2 gunde gececek sey degil ki. Butun ABD havayollari her gun %5-10 gidiyor, TREND de karanlik odada mal almis!
    Virus olayi bahane bence satislar icin. Artik dunya ekonomileri s.o.s veriyordu. Nereye kadar qe yaparak devam edebilirsin ki. Bir global kriz gerekli. Bir silkelenme lazim. Kim saglam kim zombi gormek lazim.

Td yanlis yapiyor. Acele ediyor. Dereyi gormeden pacalari siviyor.

2020 sadece hava yollari icin degil sanayi icinde kotu olacak. Bunu brentten anlariz. Su anda ki goruntu global resesyonu fiyatliyor. Cin yuzde 17 ile en buyuk ithalatci. Bu yil dunyada kisi basi gelir dusecek ya da ayni kalacak. Bu da insanlarin para harcamasina engel bir durum.

Yeni qe ler cozum degil. Artik gerceklerle yuzlesme zamani.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bak dert etme bence. Bunlar da gecer.
    valla bir 17-18 kademelik treydim var, son 3 ayda bunun dışında faaliyet yok. vob değil MC yemedik. Başka bir turu bekleyeceğiz. Barış pınarında 4,90 yaşadık, bunda da 100 kademe üstündeyiz.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Virus olayi bahane bence satislar icin. Artik dunya ekonomileri s.o.s veriyordu. Nereye kadar qe yaparak devam edebilirsin ki. Bir global kriz gerekli. Bir silkelenme lazim. Kim saglam kim zombi gormek lazim.

Td yanlis yapiyor. Acele ediyor. Dereyi gormeden pacalari siviyor.

2020 sadece hava yollari icin degil sanayi icinde kotu olacak. Bunu brentten anlariz. Su anda ki goruntu global resesyonu fiyatliyor. Cin yuzde 17 ile en buyuk ithalatci. Bu yil dunyada kisi basi gelir dusecek ya da ayni kalacak. Bu da insanlarin para harcamasina engel bir durum.

Yeni qe ler cozum degil. Artik gerceklerle yuzlesme zamani.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaten bekleniyordu ustumuze yikilmasi bunlarin borsalarinin da.. biz krizi onceden yedik. 10 kere de kriz olmaz ki kisa surede.

Cin dunyada en fazla turizm harcamasi yapan ulke ayrica. Bu da kesildi.

Sayfa 981/1032 İlkİlk ... 4818819319719799809819829839911031 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •