Sayfa 982/1032 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    O nasıl oluyo hocam tam olarak, açığa satış yasağı geldi ama ben senin dediğini bilmiyorum, açıklar misin
    1-Aciga satış yasak, olmayan hisseni satamiyorsun

2-Elinde hissen var 5.98 den verdin, 5.79 dan alamiyorsun, sat al yasak

Benim spk aciklamasindan anladigim bu.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    valla bir 17-18 kademelik treydim var, son 3 ayda bunun dışında faaliyet yok. vob değil MC yemedik. Başka bir tutu bekleyeceğiz. Barış pınarında 4,90 yaşadık, bunda da 100 kademe üstündeyiz.
    Olaya uzun bakanin zarari olacagini dusunmuyorum bu bankada. Mahkemeye cikmasinin getirecegi olumlu hava da demek korona ve Suriye ile kaynadi simdilik.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku

2.ye depo sarti deniyor. O da mi kaldirildi ki osisa? Kaldirilmamistir bence.

Yok böyle bir şey hocam, sattım ,5 lot, geri aldım şimdi. Açığa satış zaten bizde vardı şimdi her hissede var sanırım.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Olaya uzun bakanin zarari olacagini dusunmuyorum bu bankada. Mahkemeye cikmasinin getirecegi olumlu hava da demek korona ve Suriye ile kaynadi simdilik.
    S400 için çözüm olmalı, açıklama gelmeli. Gerekirse kullanmasın bunu ABD söylesin. Suriye için daha büyük kamuoyu güvenine ihtiyaç var. Borsa fiyatları zamanla rayına oturur.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    2.ye depo sarti deniyor. O da mi kaldirildi ki osisa? Kaldirilmamistir bence.
    6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun (SPKn) 1 inci maddesi çerçevesinde, sermaye piyasalarının güvenilir, şeffaf, istikrarlı bir ortamda işleyişinin sağlanması ile yatırımcıların hak ve yararlarının korunmasını teminen, SPKn'nun 128/1-(a) maddesine dayanarak, Borsa İstanbul A.Ş pay piyasalarında 28.02.2020 tarihinde;
    1. Açığa satış işlemlerinin yasaklanmasına, gün içinde açığa satış tuşuna basılmadan yapılan ve aynı gün içinde kapatılan pozisyonların da söz konusu yasak kapsamında olduğu hususunda yatırımcıların ve yatırım kuruluşlarının bilgilendirilmesine,
    2. Kurulumuz kararına uyumun kontrol ve takibinde sorumluluğun yatırım kuruluşlarında olduğunun hatırlatılmasına
    *karar verilmiştir.
    *Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

1.maddede yaziyor, açığa satış tusuna basilmadan yapilan ve kapatılan diyor.

Bu ne demek, hisseni sattin tekrar aldin demek degilmi?

7.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Yok böyle bir şey hocam, sattım ,5 lot, geri aldım şimdi. Açığa satış zaten bizde vardı şimdi her hissede var sanırım.
    Spk haberini yorumladım ben sorumluluk araci kurumdadir diyor, yaptirmamasi lazim.

1.maddede yaziyor, açığa satış tusuna basilmadan yapilan ve kapatılan diyor.

Bu ne demek, hisseni sattin tekrar aldin demek degilmi?
    Bana da dedigin gibi geldi.

Sayfa 982/1032 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •