Sayfa 987/1032 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Valla ben hicbir avrupalinin cop topladigini insaatta calistigini vs gormedim. Bu isleri genelde afrikalilar yapiyor. Suriyeliler keyiflerine duskun olduklari icin kebapci falan aciyorlar.

Demek istedigim her ulke kendi ekonomik gucu kadar suriyeli gocmen alabilir. Eger bu sekilde dagilirsa sikinti yaratmaz ama bizde ki gibi bir yere yigilirsa iste o problem

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yahu alenichev, kendi söylediğine kendin inanıyormusun. bu geçenler göçmen kuş değil, canlı kanlı insan bunlar ve içlerinde İŞİD li olama ihtimali çok çok yüksek. Bunlar kontrollü olarak havayolu ile gitmiyor, kaçak giriyor. Ve bu adamlar için caresizlik diz boyu. caresiz insan için her şey bir cinnete bakar söylemi unutulmamalıdır. avrupa 20 yıl öncenin avrupası değil. Irkcılık işsizlik onlarda da var.

rus boz ayısını abd olmadan durdurmak zor.
    suriyede abd -rus gizli anlaşması varken bu işde tost olmak da var.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Süreç yönetmek eğitim ister. Her şey olur, ölümde olur doğumda olur. Ama dün bu haberler sosyal medyaya yayılmış, sende çık söyle, öncesinde şu kadar adam indirdik denilmesnin bize bir faydası yokkkkkkkkk. Tersine belkide kimi öldürdüğümüzü bile bilmiyoruz, iki gün sonra buradan bir yaptırım bir dava acılmayacağı ne malum. Kendi ülkende yaptığın savunma başka, sınır dışında yaptığın daha başka. Allah korusun büyük bir deprem olsa inanın bu süreçleri yürütemezler.

Rusyanın yaptığını biliyorsun, avrupa için değil, kendin için S400 iptal diyeceksin. Bekleyin bu haber gelecek, eli mecbur hata yaptı.

benim gözümde bu olay sarıkamışta soğukta can verenlerle aynıdır.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    benim gözümde bu olay sarıkamışta soğukta can verenlerle aynıdır.
    Ülke içinde olaylar kontrol altında 30 km kapı gibi güvenli bölge aldın. Senin ne işin var idlib de. İşde bu yüzden etkisi çok yüksek.

Ilkinde korktugumuz burda oldu iste maalesef. Hukumete not vermistim, geri aliyorum. Ucaktaki ayi-karga hikayesiymis. Adam "ya tutarsa" diye gole maya calmisti Istanbul secimlerinde. Burda da ayniymis demek.

Bu da var.

Alıntı Originally Posted by İbrahim40;n3720655
    Yine Hulusi Akar anlattı. Harekat bilgisi Rusyaya verilmiş. İlk ateşte hemen bağlantı kurduk yine de vurdular. Yaralı askerleri almaya giden ambulansları bile vurdular dedi

Atma diye diye bozdun seyimi KIZILDAG. Ekran atamiyor matriks.

Sayfa 987/1032 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •