Sayfa 995/1032 İlkİlk ... 4958959459859939949959969971005 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,953 - 7,960 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Önümüzdeki hafta 3 Mart bakalım ne olacak belki 31 Mart olur belleriz .

31 Marttan sonrasi olur herhalde o. ABD mahkemeyi tanimaya zorluyordu bankayi, tanidigina gore biraz beklerler GK dokumani imzalasin diye.

3. Abd borsalarında az az yeşiller görünmeye başladı . Pazartesi anlarız altından gelen para borsalara girerse biraz nefes alır piyasa.

4. Beklenti oluşması boş beklentiden iyidir 31 martı bekleriz .

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Beklenti oluşması boş beklentiden iyidir 31 martı bekleriz .
    Boşa bekleriz...

666 tepki gösterecek ama, ben hissesinde dava yüzünden baskilandigina inanmıyorum..

Bu hisse patron kağıdı gibi, düşüşlerde patron hisse alir durur bunda oda yok..

Dünya borsaları bir çöküş içinde bizimkide ondan etkileniyor.

Borsalar dönsede artık yukselisin uzun soluklu olacağını düşünmüyorum..Her düşüşün bir bahanesi olur koronada buna bahane edildi, tamam ekonomiyi olumsuz etkileyecek ama b-c planları vardir her ülkenin.

Kızıldağ hisse yuzde 25 değer kaybetti daha ne olacak Zaten ne kadar yukseldiydiki?

666 bilir Ben safları sıkı tutalım dediğimde hisse 5,60 di 4 ay önce cok degil 2-3 gun once bu hisse 7 tl idi. Kalbura çevirdiler.

İsin ozu tahtada tamamen hisseyi manuple eden birileri var onlar yok edilmedikten sonra ben cok iyimser değilim.

Zararım yok beklemeye devam edecegim.

5.17 alti mal taşımam..

Tamam bugun panik yaptırdılar onlar için bulunmaz fırsattı eywallah iyide satan sattı 5.92 lerden tekrar alim firsati verdiler.

Aselsn zerre etkilenmedi düşüşten hissede mal alan birileri varsa o hisseyi gücü zayif olan dusuremez.Bu hissede alici yok 7.40 dan alan bgc ne oldu takasta varmi? Yok neden?Virman satisimi?

6. Beklendi olduğu için stop olamıyorsun, onlarda bunu biliyor.

Aslında tamam 7,40 dan satmadık, 7,00 kırıldığında satmalıydım.

Beklenti 3 mart kafalarda olumlu bir şey çıkarsa fırsat vermez diye kendimizi hipnoz ettik, yetmedi destek amaçlı 6,92 den alışlar yaptım.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    31 Marttan sonrasi olur herhalde o. ABD mahkemeyi tanimaya zorluyordu bankayi, tanidigina gore biraz beklerler GK dokumani imzalasin diye.
    Beni korkum doğru çıkıyor gibi, atomumu parçalıyor bu daly..lar, 1 ayda ne belgesi aliyolar halkbanktan, aklım almıyor bir türlü, dava ile geçen her gün bu banka için zarar, daha yüksek faizle borclaniyor, itibar kaybediyor vs vs.
    Dediğim gibi her kimse karar merci, jöleli bile olabilir, dava baskisi henüz kalksın istemiyorlar, isteselerdi yetki belgesini peşinen götürürler, geçen hafta mahkeme görülürdu.
    Yine 666 nin belirttiği gibi suçluyum ya da (ne suçlu ne suçsuzum) seceneklerinden birini seçer davayı uzatmazlardi.

8.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Beni korkum doğru çıkıyor gibi, atomumu parçalıyor bu daly..lar, 1 ayda ne belgesi aliyolar halkbanktan, aklım almıyor bir türlü, dava ile geçen her gün bu banka için zarar, daha yüksek faizle borclaniyor, itibar kaybediyor vs vs.
    Dediğim gibi her kimse karar merci, jöleli bile olabilir, dava baskisi henüz kalksın istemiyorlar, isteselerdi yetki belgesini peşinen götürürler, geçen hafta mahkeme görülürdu.
    Yine 666 nin belirttiği gibi suçluyum ya da (ne suçlu ne suçsuzum) seceneklerinden birini seçer davayı uzatmazlardi.
    Gurur eşşekte olur. Kucağa gelmiş mahkemeyi tanımak zorunda kalmışsın, otur masaya bitir. Sonuna kadar dirensen ne olacak? Kazanamayacağın bir kavgaya niye tutuşursun... Trump Erdoğan görüşmeside traş çıktı. Rusya ile sevişiyordunuz şimdi aranızda halledin diyorlar bir nevi. Sağımızda solumuzda kimse yok bizi kim destekler diye sorsan belki Azerbaycan... ne zaman bu kadar b.ka sardı dış politikamız anlamak mümkün değil

Sayfa 995/1032 İlkİlk ... 4958959459859939949959969971005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •