Special Days Image
Sayfa 996/1032 İlkİlk ... 4968969469869949959969979981006 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Beni korkum doğru çıkıyor gibi, atomumu parçalıyor bu daly..lar, 1 ayda ne belgesi aliyolar halkbanktan, aklım almıyor bir türlü, dava ile geçen her gün bu banka için zarar, daha yüksek faizle borclaniyor, itibar kaybediyor vs vs.
    Dediğim gibi her kimse karar merci, jöleli bile olabilir, dava baskisi henüz kalksın istemiyorlar, isteselerdi yetki belgesini peşinen götürürler, geçen hafta mahkeme görülürdu.
    Yine 666 nin belirttiği gibi suçluyum ya da (ne suçlu ne suçsuzum) seceneklerinden birini seçer davayı uzatmazlardi.
    En basindan beri birsey icin uzatiliyor. Ne oldugunu anlamak, ya da ne icin uzatip durduklarini, ne icin zaman kazanmaya calistiklarini anlamak mumkun degil.

Ama biz avukat degiliz, prosedurleri tam olarak bilmiyoruz. Avukat olsan bile faydasi yok. Ben sormustum avukata, para bile teklif ettim hatta. "Dis politika, ic politika, hersey karisik, yorum yapmak zor" demisti. Belki bir amaci vardir uzatmanin.

osisa'nin da Sherlock'un da dedigi gibi simdilik bu dava rafa kalkti.

Her zaman en buyuk problem uzerinde odaklanilmasi lazim. Bu da Korona, Suriye, Dunya Borsalari. Hepsinin icine edilmis durumda su anda, davayi kimse takmaz.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Gurur eşşekte olur. Kucağa gelmiş mahkemeyi tanımak zorunda kalmışsın, otur masaya bitir. Sonuna kadar dirensen ne olacak? Kazanamayacağın bir kavgaya niye tutuşursun... Trump Erdoğan görüşmeside traş çıktı. Rusya ile sevişiyordunuz şimdi aranızda halledin diyorlar bir nevi. Sağımızda solumuzda kimse yok bizi kim destekler diye sorsan belki Azerbaycan... ne zaman bu kadar b.ka sardı dış politikamız anlamak mümkün değil
    Neyse bunlar da gelip gecer herhalde doktor. Yanliz su virus olayi da iyice sarpa sarmaya basladi.

Ya KIZILDAG, ilk gunlerde dramatik olmayacak sekilde yazsaydin sunu biraz dikkat ederdik biz de. Yok fareler gemileri yemis, yok parcaliyormus insanlarin yuzlerini... tam sci-fi filmi gibi yapmistin, es gecmistik biz de!

Netflix ve Eczacilarin hisselerini almak lazim. Millet evlerde kapanacak.

DOW %2.5 yedi yine.

GENEVA, Feb 28 (Reuters) - The risk of spread and impact of the coronavirus is now very high at a "global level", World Health Organization chief Tedros Adhanom Ghebreyesus told reporters in Geneva on Friday.

China's 329 reported cases in the past 24 hours was however the lowest there in more than a month, he said

WHO "Yuksek" ten "Cok yuksege" cikarmis Korona riskini.

Ama Cindeki son 24 saatte gorulen en dusuk sayiymis.

Sayfa 996/1032 İlkİlk ... 4968969469869949959969979981006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •