Sayfa 997/1032 İlkİlk ... 4978979479879959969979989991007 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,969 - 7,976 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ya KIZILDAG, ilk gunlerde dramatik olmayacak sekilde yazsaydin sunu biraz dikkat ederdik biz de. Yok fareler gemileri yemis, yok parcaliyormus insanlarin yuzlerini... tam sci-fi filmi gibi yapmistin, es gecmistik biz de!
    Diğer yeri güzel kullanıyorduk dağıttılar tekrar gidip yazman oraya. Valla fare günü gram altın aldım 7,07 den sattım sonra destek diye 6,90 aldım . Sonrası malüm . 111 bin endeks düzeltmesi gelecekti biz 124 bini tam okuyamadık ama böyle bür düzeltme 4-5 yılda bür gelir borsalara . Normal görmek gerekir. Açıkçası çok hızlı ve devasa bir çıkış bekliyorum. Ama ne zaman başlar bilmiyorum. Virüs bu çöküşe etki etti. Bir anda silinecek bir gelişme yani kalıcı olmayabilir. Pazartesiye kadar aşı yönünde bir haber ihtimali var bence. Çünkü dow ne düşüyor ne çıkıyor sona gelindi gibi. Basın yayın bas bas bağırıyor Özgür düşünce Özgür yazar yada fikir düşünce özgürlüğü diye ama diğer topik de mahalle baskısı çok fazla.

2. Dünya sağlık örgütü tehlikeyi artırdı altın düşmeye başladı. Biri yalan söylüyor işin sırrı altında ve altını çok okuduk yazdık.

Altinla ilgili su Buyuk Buhran tespitin de guzeldi. Hicbir hissenin degeri kalmadigindan altini da mi satmaya baslamislar. Hahahaha.

51 bin kar dan 5 bine yakın kar kaldı bu gün ekstra 5bin daha aldım 5.63ten uzun vadeci olmak sıkıntılı yav... )

Dogru tercume etmedi G**gle.

3 senaryo demis Morgan Stanley:

1. Mart ayinda durum iyilesir, ilk ceyrek bilancolarini etkiler.
    2. Virus 2. ceyrege sarkar, Mayis ayinda zirve yapar.
    3. Virus 3. ceyrege sarkar, global ekonomiyi etkilir, Avrupada resesyon olur.

Ne bicim senaryoymus bunlar ya. Ben de yapayim 4. senaryoyu bari:
    4. Virus 4. ceyrege sarkar.

------------------------
    3 scenarios for how COVID-19 plays out: Morgan Stanley

The first scenario: Things get better by March, production is restarted in China, and the disruption is contained to the first quarter. In this scenario, U.S. economic growth dips to 2.5% in the first half of the year but picks up, the research analysts wrote.

The second scenario? Escalation and more disruption in the second quarter. In this case, the virus peaks in May, growth in the first half of 2020 goes to 2.4% – the weakest since the financial crisis – and third quarter sees things picking back up.

The worst and third scenario: The virus persists into the Q3. This scenario, analysts wrote, would escalate the risk of a recession. It would affect all large economies. Corporate profits get hit hard and credit risk for corporations spikes. In Europe, scenario 3 would cause an “outright recession,” according to the analysts. China would see growth of 6.1% in Q1 and the U.S. would have a “soft pickup.”

The most likely scenario right now

According to Morgan Stanley, we are trending toward the second scenario right now.

“Recent developments mean that we are moving towards scenario 2,” they wrote.

Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    51 bin kar dan 5 bine yakın kar kaldı bu gün ekstra 5bin daha aldım 5.63ten uzun vadeci olmak sıkıntılı yav... )
    Cok fazla bela gecirdik. Meteor dusmedigi kaldi diye diye, sonunda Koronayi dusurduler.

7.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    5.63 ten19699 lot satılmiş O sen misin
    ne tesadüf ki dip fiyatın 2 kademe üstü..

DOW %4 yedi. Bunlarin borsalarinda boyle yuzdeler felaket rakamlar.
    Allahtan bizimkiler onu takip etmiyor da, o bizimkileri takip ediyor. Yani Asya'dan baslayip gidiyor piyasalar.

Sayfa 997/1032 İlkİlk ... 4978979479879959969979989991007 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •