Sayfa 826/1032 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    yani bu iş o kadar uzadı ki artık yerel seçim adaylarından yarışından önce bitse sonuçlansa. sonuçta seçimlere gidiyoruz. bir emlak sektörüne destek kararı bile alınsa bunun hesaplanması gelmesi gitmesi bütçesi vs. yerinde denetimi bir ton işi var. artık seçime kaldı 4 ay. birşeyler hızlanmalı. şuan ki ekonomik durum ile seçime gidilir mi ? düzeltilmesi için birşeyler yapılmalı. sizce ? artık vakti değil mi ?
    Su "yerel secim" olayini anlatabilir misin bana? Ne ise yariyor yerel secimler?

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Su "yerel secim" olayini anlatabilir misin bana? Ne ise yariyor yerel secimler?
    yerel seçimlerden sonra hiç birşey aynı olmayabilir. seçimler öncesi ekonomi düzeltilmeli coşku verilmeli. bizim işimizi halledebilirlerse 4 ayın 1 ayı coşkulu geçse o arada reklam kampanyalar hız kazanıp seçime.

27 mart 1994 yerel seçimleri
    5 nisan 1994 kararları

31 mart yerel seçimlerinden sonra daha başka seçimde yok. bu yüzden büyükşehir belediyelerinin kaybedilme ihtimali bile olmamalı. ekonomi bu durgunlukla 4 ay gider mi ? başarı gelir mi ? bizim iş yapılacaklar listesinde hep.

3.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Kesinlikle alırım. Yuvarlak olarak 4 dolar eder hisse başına. %51 lik hisse için 2.5 milyar dolarlık bir maliyet çıkartır. Benim şahsi servetim bunun %1 inin üzerinde ama inan bana Halkbankasının %51 lik hissesini satın almak için 48 saatte bu parayı bulmazsam namerdim.
    E yap bir baglayici olmayan teklif o zaman Halkbank yonetimine - %51 I istemez %5.1 I icin bak nasil senleniyor ortalik??? Hem oyle bir kaynaga erisimin varsa al(dir)sana hisse direk spot piyasadan 3-4 taven ceksin gariban hisse??

4.  Alıntı Originally Posted by Serdars Yazıyı Oku
    İki lider yemekte görüştü:
    Trump: nettin?
    Erdoğan: netcen işte yuvarlanıp gidiyoz
    T: gaşıkcıyı deyyon, nettin?, bulabildin mi cesedi
    E: yok yaww, adamı eritmiş ********ler
    T: nası eritmişler yaww dondurmamı bu, dondurma dedimde canım çekti, getireydinya maraştan maraş dondurması, şöyle yalıya yalıya yirdik
    E: yalatcan ben sana şindi

T: garnım da zil çalıyor, fil gibi acıktım valla
    E: yemekte ne var
    T: bilmeyyon, misafir umdunu değil buldunu yir
    E: halk bankası nolcek, hallet şunu yaww, walla güccük yatırımcı ümümü sıkcak
    T: halletcez dedik ya, hadi yemeğini yi
    E: he he, yapcez etcez deyyon bi pok yok, hep gandırıyon bizi, bak canımu sıkma bağırcan şindi ; eyyyyyy
    T: yaww bi dur dellenme rezil etcen bizi millete, oğlum hadi çorbaları getirin yawww
    hahahah ya inan aynen boyle konusmuslardir ha..

Iplemedi. Sona yaklasiyoruz herhalde. Ya OFAC dusecek yakinda, ya da yeni dava.

6. Hacimde 1.yiz. Kendimizi geçtim endeksi de tutuyor kağıt her yatırımcının belası oldu

7. Th şu paçoza talip olda, kurtar bizi TH babaaaa

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Abi o alintili kismi silin. Ayransiz da silsin. Bize moral olsun, iyiligimiz icin yaziyor ama, basimizi agritmasin simdi.

Vay be, senin de o kadar emegin gecmis bankaya. Sana da bu kazigi atmislar demek.
    evt o bankada 6 sene calistim. Yilda bir kere kis aylarinda 4 gunlugune Antalyaya kampa gidiyorduk. Suleyman Aslan da geliyordu. Kendisi ile ufak konusmuslugumuz da var. Bi panelde bizim standata gelmisti. Hakan Atillayi da gordum. O zmanki daire baskanimiz simdi Merkez Bankasinda yonetici olmus. Yalniz benim tanidiklarim Muhendis, yonetici veya yonetmen seviyesinde. Inanin burada yazilarinlardan haberleri de yok. Berat Albayrak soyledigi icin soyluyorum. Sirketi denetledi ABD deki hukuk danismanlari. VE cok birsey bulmadilar. Bu raporlar ABD ye verildi. Yalniz hala OFACtan gelen birsey yok..
    Beklemekten baska care yok. belki tamamini TrendHound alir )

Sayfa 826/1032 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •