Sayfa 835/1032 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Zorlaya zorlaya yaptirtacaksin en sonunda diplerini yani.
    Dostlar 2 ay kaldı sabır.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

2. Erdoğan on possible lawsuit against Halkbank over Iran sanctions: • After US/Turkish Treasury Ministers’s calls last week, the file was about to be moved from NY to Washington • FM Cavusoglu intervened by calling Pompeo • Trump promised me in Paris to resolve it

Kaynağı bulamadım. Investing de biri copy paste yapmış.

3. Erdogan: Trump ıle kasıkcı, surıye, pyd ve halkbank konusunu gorustuk - ntv

4.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Erdoğan on possible lawsuit against Halkbank over Iran sanctions: • After US/Turkish Treasury Ministers’s calls last week, the file was about to be moved from NY to Washington • FM Cavusoglu intervened by calling Pompeo • Trump promised me in Paris to resolve it

Kaynağı bulamadım. Investing de biri copy paste yapmış.
    Matrixe düştü gençler... ben matrixten daha hızlı çıktım bu arada

“TRUMP, ‘DONER DONMEZ TALIMATI VERECEGIM’ DEDI.â€

ABD BASKANI TRUMP’LA YAPTIGI TELEFON KONUSMASINDA HALKBANK KONUSUNU DA DILE GETIREN ERDOGAN, SUNLARI IFADE ETTI:

“TELEFON GORUSMEMIZDEN SONRA SAYIN TRUMP, 24 SAAT ICINDE HAZINE MALIYE BAKANI’NA TALIMATI VERDI VE BAKAN DA BIZIM HAZINE VE MALIYE BAKANIMIZ BERAT BEY’I ARADI. BU KONUNUN HALLI ILE ILGILI OLARAK NELER YAPILABILECEGI KONUSUNU GORUSTULER.

FAKAT DAHA SONRA FARKLI BIR GELISME OLUNCA, DISISLERI BAKANIMIZ MEVLUT BEY SAYIN POMPEO ILE GORUSTU. POMPEO DA KONUYU TAKIP ETTI. WASHINGTON’DAN NEW YORK’A KAYDIRILMASI SOZ KONUSUYDU. BEN DUN AKSAM SOYLEYINCE TRUMP, ‘BEN DONER DONMEZ TALIMATI VERECEGIM. BEN BU ISIN BITTIGINI ZANNEDIYORUM, NIYE BU KADAR UZADI’ DEDI.â€

Sonuç tavanları saymaya başlayalım mı

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Sonuç tavanları saymaya başlayalım mı

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla
    Amerikadan ses gelmeden o dediğin zor ama en azindan enerji verir diye düşünüyorum. Haber matrixe düştü çünkü

https://www.trthaber.com/m/?news=cum...&category_id=1

7. 2 haftadır talimaf haberleri aldı gidiyor kağıt tepki vermez artık heralde

8. Erdoğan'dan Halkbank davası açıklaması: Trump 'Ben bu işin bittiğini zannediyorum, niye bu kadar uzadı?' dedi

Allah Allah niue uzadı acaba

Sayfa 835/1032 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •