Sayfa 838/1032 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Borsa normalde beklentiyi alip gerceklesince satmazmi arkadaslar?bu halen neyin pesinde?sari kafa cikmis soylemis bu is bitti diye biz neden halen fiyatlamalarini goremiyoruz?ulan ne manyak algilar kuruyo adamlar yaaa.millete nasil indirdilar halka ceza da gelmese tarihi karlarda gelse niye bu kagit gitmez hissi olusturdular

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Trump çıkıp yok öyle bir şey, öyle bir şey konuşulmadı dese ne halt yiyecek? manipüle etmiş olmayacak mı????

onu da geçtim... abd de talimatla iş yürümeyeceğini eğer bi dava açıldıysa aklanma olmaz hiç bişey şekilde, kaldı ki ispat dolu.... türkiye sandı sanırım orayı...
    ABD bu olayi bizden fazla politize etti ve kullaniyor. Neyin ne olacagini kestirmek guc. Bu hikaye baslamadan once ben de senin gibi dusunuyordum. Artik degil.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    ABD bu olayi bizden fazla politize etti ve kullaniyor. Neyin ne olacagini kestirmek guc. Bu hikaye baslamadan once ben de senin gibi dusunuyordum. Artik degil.
    hocam abd etmedi... trump etti... karıştırıyorsunuz.... cezası ispatlanmış bir banka var. öyle ceza kesmeden bırakmazlar... kaldı ki türkiye papaz olayına trump çok politize etti ve halkı kışkırttılar kamuoyu oluşturdular türkiye'ye karşı. o bakımdan hem cezası kesinleşmiş, ispatlanmış.

onu da geçtim.. iran hassas noktası abd'nin... ve türkiye bunu deldi.

papaz / banka arasında pazarlık yapıldı. ama yemezler....

ben söylüyorum yabancı haber sitelerini okursanız şayet, ceza yenmeden bunun peşi bırakılmaz.....

4. Bugün eksi kaparsa şaşırmam... yuh arkadaş, neyin içine düştük böyle

5.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Bugün eksi kaparsa şaşırmam... yuh arkadaş, neyin içine düştük böyle
    Tepkiler saman alevi gibi kalıyor. Bize orman yangını lazım

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    hocam abd etmedi... trump etti... karıştırıyorsunuz.... cezası ispatlanmış bir banka var. öyle ceza kesmeden bırakmazlar... kaldı ki türkiye papaz olayına trump çok politize etti ve halkı kışkırttılar kamuoyu oluşturdular türkiye'ye karşı. o bakımdan hem cezası kesinleşmiş, ispatlanmış.

onu da geçtim.. iran hassas noktası abd'nin... ve türkiye bunu deldi.

papaz / banka arasında pazarlık yapıldı. ama yemezler....

ben söylüyorum yabancı haber sitelerini okursanız şayet, ceza yenmeden bunun peşi bırakılmaz.....
    Trump Brunson olayini politize etti. ABD butun davayi kullaniyor ve kullanmaya devam ediyor.

Bankanin sucu ispatlanmadi. Tam tersine islemler kac kere bankanin denetleme bolumune takildi, kutu kutu para kaciran adam sistemden gecmelerini sagladi. O sahsa karsi bizim adaletimizden bir ceza ciksaydi (cikmaz tabi yukardan geliyordur onlar), elimiz daha guclu olurdu. Simdi ise yorum yapmak zor.

7. Ben bu işin bittiğini sanıyordum ne demek yaww, adam resmen dalga geçiyor.

8. açıklamalar sürekli tek taraflı farkındaysanız. malı övme var. müşteriye ballandırma var. artık kuveyt mi katar mı kızıştırılıyor bilemiyeceğiz.

Sayfa 838/1032 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •