Sayfa 965/1032 İlkİlk ... 4658659159559639649659669679751015 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. bu bankanin basina hersey geldi ya. Simdi de CORona virusun kaynagi . Halkbank Genel mudurluk olsa. Sasmam. Meteor dusse o bile buna

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    iletişim gücü dünya genelinde çok güçlü, aslında dünya en büyük dedikodu kazanı oldu. komşuda 1 kişi virüs kapmış, filmlerde olur ya tamı tamına 1 kişi. ama bunu son dakika olarak manşet olarak veriyor. o kırmızı ekranda gören 1 kez daha eriyor. reha muhtara kızıyorduk, bunlar onlardan daha kötü.
    Ben hep ilk başından beri bu isin abartıldığını savundum. Eski yazılarımda var..

Normal hastalıktan hergun binlerce insan ölüyor, benim icin bu virusun hicbir önemi yok...Buda o hastalıklardan bir tanesi.

Aslında ben boyle bir virüsün varlığından bile şüpheleniyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    bu bankanin basina hersey geldi ya. Simdi de CORona virusun kaynagi . Halkbank Genel mudurluk olsa. Sasmam. Meteor dusse o bile buna

Aynen tespit doğru, nerede olumsuzluk varsa miknatis gibi çekiyor..

4.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Ben hep ilk başından beri bu isin abartıldığını savundum. Eski yazılarımda var..

Normal hastalıktan hergun binlerce insan ölüyor, benim icin bu virusun hicbir önemi yok...Buda o hastalıklardan bir tanesi.

Aslında ben boyle bir virüsün varlığından bile şüpheleniyorum.
    normalde çok hastalık bulaşıcı zaten, fakat buna bir ince ayar vermişler ileri yaşı affetmiyor. ÇİN emekli maaşı mı vermek istemedi. Japon olsa anlarım, orada emekli çok ve ortalama yaş 100.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    normalde çok hastalık bulaşıcı zaten, fakat buna bir ince ayar vermişler ileri yaşı affetmiyor. ÇİN emekli maaşı mı vermek istemedi. Japon olsa anlarım, orada emekli çok ve ortalama yaş 100.
    olabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    bu bankanin basina hersey geldi ya. Simdi de CORona virusun kaynagi . Halkbank Genel mudurluk olsa. Sasmam. Meteor dusse o bile buna
    Bir anımı anlatayım, gerçek. ortaokul 1. sınıf, ilçeye yakın köyde kilise var, son 5-10 yılda çok altın aramaya gelen olmuş. 1983-84 arası sanırım. fakat bulamadılar. yine bizim sınıfta iki akrama bu köyde oturuyor, 2-3 gün okula gelmediler. sonra öğrendik ki, bu iki akrama çocuk altını tesadüfen buluyor, babalarına haber veriyor.

Şuan bilimsel yaklaşan herkes o 5-10 yıldır altın arayan kişiler. Ama altını bulanlar o köyün çocukları.

Evet bence bizde net olarak altın var, ama elinde çihazla her gün biri geliyor, bir bok bulamıyor gidiyor.

Biz o iki akraba çocuğu gibi yerimizde yurdumuzda bekleyeceğiz.

7. Sayın ERİC, hikayenin sonunda çocukların babaları kavga etti, altınlara Jandarma el koydu, tabak şekilde 15 kg çivarındaydı. Yinede ailelere %10-15 bir hediye verilmişti. Sonunu yazamayayım dedim ama içim el vermedi.

8. Vakıf gidiyor, koyun gözlüm melun melun bakıyor..

Sayfa 965/1032 İlkİlk ... 4658659159559639649659669679751015 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •