Sayfa 1032/1032 İlkİlk ... 325329329821022103010311032
Arama sonucu : 8252 madde; 8,249 - 8,252 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    ABD bozdu yine.
    1929 diğer topikte 2-3 ay önce ilk kez yazmıştım, virüs günlerinde ikinci kez yazdım. Bu tehlike bir gün gelecek ve belkide en güzel verilerin olduğu günde her şeyin yolunda olduğu bir gün gelecek. Ama bu işden anlayanlar için borsayı izlemek bir nimet çünkü ilk belirti borsada olacak. Hadi anladık diyelim ikinci üçüncü poziyonu zamanında alabilecekmiyiz. Faiz indirimi şimdilik etkili oldu. Beklenmeyen bir şey olduğu için abd borsalarının satın alması gerekir.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    1929 diğer topikte 2-3 ay önce ilk kez yazmıştım, virüs günlerinde ikinci kez yazdım. Bu tehlike bir gün gelecek ve belkide en güzel verilerin olduğu günde her şeyin yolunda olduğu bir gün gelecek. Ama bu işden anlayanlar için borsayı izlemek bir nimet çünkü ilk belirti borsada olacak. Hadi anladık diyelim ikinci üçüncü poziyonu zamanında alabilecekmiyiz. Faiz indirimi şimdilik etkili oldu. Beklenmeyen bir şey olduğu için abd borsalarının satın alması gerekir.
    ABD endeksleri eksideler . seçim stresi galiba.

3. faiz indirimi sürpriz geldi, kendilerine gelirler. bugün bizde özel bir durum yok, faiz indirimi bankaları değerler diyerek sadece bankaları aldılar.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 1032/1032 İlkİlk ... 325329329821022103010311032

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •