Sayfa 114/1032 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 905 - 912 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Makro düzeyde fena değil tahminlerim
    Bunlardan ziyade o secim olayi superdi. Hatta ben mesaj atip soracaktim "Yirttik mi?" Gerci 3 at olarak hesaplamistin galiba ama (yanilabilirim), olsun. Sonucta secim konusunu gundeme getirmistin.

Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Halka arza devamm
    Atilladan bir guzellik yaparlar, iyi fiyatlardan devam ederler kalanina.

3. Tek kurtuluş şansımız var. Papaz serbest kalmalı... Tavşan dağa küsmüş, dağın umru olmamış. Sayın CB ve danışmanları ne düşünür acaba? Papaz serbest kalırsa arkası çorap söküğü gibi gelir, piyasa rahatlar. Dolar 4 altı 2 yıllıklar 12 borsa 120 bin olur, varın halkb ı siz düşünün. Karşıdan da H.A. jesti gelirse emin olun seçimler bile hükümet lehine olumlu etkilenir. Acaba bizimkiler bunları görmüyor mu?

4. https://www.google.com.tr/amp/www.la...oke-ettim/amp/ sevgili arkadaşlar hisselerinizd bloke koyun

HİSSE SENETLERİNİZE MUTLAKA MKK dan BLOKE KOYUN!

Hisse senedini aldığınız banka batsa bile, hisse senetleriniz MKK da emniyet altındadır, ve bir başja yere virmanlayıp, SATIŞ VE PARA TAHSİLATINI oradan yaparsınız.

MKK ya BLOKE KOYMAKLA, aracı kurumunuzun, ve ARACI KURUMUNUZ VASITASI İLE HİSSE SENETLERİNİZİN başkaları tarafından -mesela spekülatörler) ÖDÜNÇ alınmasının da önüne geçmiş OLURSUNUZ! Kağıdınızla KİMSE OYNAYAMAZ YANİ!
    Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by Rxpuhayrani Yazıyı Oku
    https://www.google.com.tr/amp/www.la...oke-ettim/amp/ sevgili arkadaşlar hisselerinizd bloke koyun

HİSSE SENETLERİNİZE MUTLAKA MKK dan BLOKE KOYUN!
    Blokaj isi devamli borsayi takip edip islem yapanlara gore degil. Degisiklikler oldu mu bilmiyorum ama eskiden telefonla aramak gerekiyordu kaldirmak icin ve ertesi gun acilyordu. Degismis olsa bile bu kismi, yine de uzun hikaye.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Blokaj isi devamli borsayi takip edip islem yapanlara gore degil.
    Evet zaten uzun vadeci olan arkadaşlara uygundur. Yada 10 ve üzeri maliyetli arkadaşlar yapabilir.
    Yatırımcılar, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından Yatırımcı Blokajı uygulaması dışında tutulanlar hariç tüm kıymetlerini bloke ederek, hesaplarının kendi iradeleri dışında kullanılmalarını önleyebilirler. Bloke işlemine konu olan alt hesaptaki kıymetler sözkonusu blokaj çözülmeden hesabın bulunduğu üye tarafından hesaptan çıkartılamaz. Blokaj işlemi, tüm menkul kıymetler üzerine uygulanabileceği gibi, seçilen kıymetler üzerine ve adet bazında da yapılabilmektedir. Yatırımcının, blokeli hesabındaki kıymetleri satmak istemesi durumunda; Aracı Kuruluşa satış emri vermeden önce blokajı çözmesi gerekmektedir. Sermaye artırımına konu kıymetler tarafınızca bloke edilmişse, hesabınıza eklenen yeni paylarda blokajlı olarak geçmektedir. Blokaj işlemi 23:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Ancak yapılan düzenleme ile birlikte; gün içerisinde herhangi bir saatte Yatırımcı Blokajı emri veren yatırımcının işlemi 23:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilmek üzere sisteme kaydedilmektedir.

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Nisan'in ilk yarisi 32 milyondu. Daha onceki bir haftayi koymustum orda da 20 milyon vardi. O kadar da kotu degil, sdece 47 milyoncukmus.

Sayfa 114/1032 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •