Sayfa 933/1032 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,457 - 7,464 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Savasin nasil bir alakasi var KIZILDAG?
    İdlibe giriyoruz, afrine girdik koridor oluşturuyoruz, Libya'da elimiz var, bunlar ABD desteği olmadan yapılacak isler değil.

Dogru da Cinle baglantiyi kuramadim maalesef.

3. Savaşa Avrupa destek veriyor. Ticari kotaları Avrupa esnetir. Buda ticareti rahatlatır.

Tamam anladim da kimsenin destek vermesine gerek yok ki. Millet Cin'den uzak duracak. Uzak durunca da bizim bazi sektorlere talep gelecek.

Cocuk Kanadada benle beraber yemege cikmiyor artik kimse dedi. Chinatown'lar bosalmis butun ulkelerde.

Klavye azizligine ugramisiz. "pis pis oKsuruyordu" deyince yelleniyordu olarak cikmis. Cabuk duzelttim ama hemen saldirdilar baska bir topkte.

Virus agizdaki tukuruklerden yayiliyor, sanki milletin arkasinda kuluckaya yatiyor. Bu mantigi bile gudemiyor insanlar, hemen bir kulp takiyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Th kardeş nerdesin bir ışık tut
    Yapmaman gereken tek bir şey varsa o da panik yapmamaktır. Yarın sabah BİST kötü bir açılış yapacak gibi duruyor. Cuma kapanıştan sonra yaptığım yorumlara bakarsan, Cuma günü BİST'te yaşanılan %1'lik çıkışın sadece retracement olduğundan yani 1 gün öncesinde verilen 3,500 puanın 3 te 1 gibi bir kısmının geri alındığı geçici bir tepki olduğundan bahsetmiştim. Piyasa zaten bir kâr realizasyonu için bahane arıyordu ve 1'den fazla bahane buldu. Genel durumdan etkilenecek olan HALKB'nin zaten kendi başında ABD kaynaklı bir problemi var, sonuçta da pekala endeksten daha fazla düşebilir. Böyle volatil bir ortamda yapılması gereken tek şey sakince oturup fırtınanın dinmesini beklemektir.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

7. Patriotların nereye geldiği belli değil, kimisi incirlik diyor, kimisi ırak diyor. suriye cehpesinde sessizlik devam etmeli. açıklamalar ile geçiştirilecek. bahsi gecen 5 mart görüşmesi henüz netleşmedi. Yinede bir tarih var ve bir sakinlik var. Rusyada bu savaşın bizim olmadığını biliyor. Şuan ana gündem maddemiz bu, zaman içinde sakinlik bulacağını düşünüyorum.

8. Yapmamız gereken bu virüse karşı kendimizi korumak. Şimdilik iyi gidiyor, İran sınırının çok hızlı bir kararla kapatılması özellikle etkili oldu. Ayrıca İran daki olayda bence kontrol altında. Çünkü geçmişde abluka edilmiş bir devlet. Diğer ülkelerdeki münferit vakaların en üst düzeyde karşılık görmesi alınan önlemleri göstermektedir. Ons altın hedefine geldi, bir kaç gün içinde düzeltme başlar.

Sayfa 933/1032 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •