Sayfa 315/1032 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Maltepe 2 milyonluk bir kapasiteye sahip. Bunu Erdoganda soyluyor zaten. Bir o kadarda insan disarida vardi ve gelmeye calisanlarda vardi. Belki 5 milyon degil, yuvarlama bir rakam ama rahatlikla 3-4 milyon insan vardi orada.
    hada senin dediğin dogru olsun sonuç:erdogan %53, ince %30

2.  Alıntı Originally Posted by Kaptan4177 Yazıyı Oku
    İnşallah hissemiz ve ülkemiz için hayırlı olur.

İnsanların temennileri işte böyle tahmin olursa sonu da hüsran oluyor.

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu seferde her ülkede göçmenlerin geri dönüş sürecinden bir ekonomi oluşacak tr gene bu işten karlı çıkacaktır

3. Sayın Trendhound'un dolar kuru, dolar endeksi, borsa endeksi ve halkbank konusunda tutturamadığı tahminlere seçimleri de ekleyelim.
    Nasıl bu kadar para kazanmış bu yanılma oranıyla anlayamadım

Sonuçlarda değişiklik olmaz da şu anki gibi seçim kesinleşirse Erdoğan CB, cumhur ittifakı da meclis çoğunluğunu almış oluyor. Yarın borsada gaplı bir açılış ve yukarı bir miktar ralli beklerim, benzer şekilde kurlarda ve faizlerde bir düşüş olacağını tahmin ediyorum. Kısa vadeli öngörüm bu şekilde ama ertelenen zamlar, dağılan bütçe vb. nedenlerle orta vadede durum bence iyi değil. Ancak artık beş yıllık iktidar sağlandığına göre ekonomiyi düzeltmek için uzun vadeli yapısal reformlar yapılabilir, acı ilaçlar içilebilir. Bunları yaparlarsa etkilerini o zaman değerlendirmek gerekir.
    Halkbank için ofac kararının papaz davasından önce açıklanmayacağını düşünüyorum ama bilmek mümkün değil elbette. Seçim geçtiğine göre artık açıklanma ihtimali her an yükseliyor.

4. TüH yaaaa

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Sayın Trendhound'un dolar kuru, dolar endeksi, borsa endeksi ve halkbank konusunda tutturamadığı tahminlere seçimleri de ekleyelim.
    Nasıl bu kadar para kazanmış bu yanılma oranıyla anlayamadım

Sonuçlarda değişiklik olmaz da şu anki gibi seçim kesinleşirse Erdoğan CB, cumhur ittifakı da meclis çoğunluğunu almış oluyor. Yarın borsada gaplı bir açılış ve yukarı bir miktar ralli beklerim, benzer şekilde kurlarda ve faizlerde bir düşüş olacağını tahmin ediyorum. Kısa vadeli öngörüm bu şekilde ama ertelenen zamlar, dağılan bütçe vb. nedenlerle orta vadede durum bence iyi değil. Ancak artık beş yıllık iktidar sağlandığına göre ekonomiyi düzeltmek için uzun vadeli yapısal reformlar yapılabilir, acı ilaçlar içilebilir. Bunları yaparlarsa etkilerini o zaman değerlendirmek gerekir.
    Halkbank için ofac kararının papaz davasından önce açıklanmayacağını düşünüyorum ama bilmek mümkün değil elbette. Seçim geçtiğine göre artık açıklanma ihtimali her an yükseliyor.
    Papaz davasi ne kadar surebilir? Yani yargi sureci nasil isliyor?

6. Piyasalar dedigim gibi yeni ekonomi yonetimini bekliyor.. eger ABD ile yeni bir sayfa acilir reformist politikalar da devam ederse acayip isler olur..

th nerde
    ysk önünde mi acaba
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    th nerde
    ysk önünde mi acaba
    gene yanıldı bu adam

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 315/1032 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz