Sayfa 998/1032 İlkİlk ... 49889894898899699799899910001008 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Altinla ilgili su Buyuk Buhran tespitin de guzeldi. Hicbir hissenin degeri kalmadigindan altini da mi satmaya baslamislar. Hahahaha.
    büyük buhran grand süper cleyn 5 çalışması demek yanı bu kademeli bir şey, grand süper cleyn 5 5x20 yıl 100 yılda bir olana verilen isim. GRAND SÜPER CLEYN 5. Kusursuz fırtına. Fırtına kusursuz görüyorsun ama geri dönemeyerek içinden geçmek istiyorsun, o senin içinden geciyor. Önce borsalar çok değerlenmeli. 200 bin endeks gibi, sonra 2 bine kadar 198 bin puan satış gibi. bu sırıda sığınacak hiç bir şey bulamıyorsun altında dahil. Dünya bu büyük buhranı 1929 da yaşadı. senei devriyesi 2029. Bizde erken mi başladı ama bu teorinin sahibi zaman analizini en iyi yapan ve en iyi anlatan kişi olarak fazla detay vermedi. 2 yıldır göremiyoruz kendisini. Bence cleyn 5 için zaman var.

Alıntı Originally Posted by altug498 Yazıyı Oku
    5.63 ten19699 lot satılmiş O sen misin
    ne tesadüf ki dip fiyatın 2 kademe üstü..
    5000 ben aldım )

3. Abd borsalarında dip elmas formasyonu var. Pazartesi hızlı dönüş muhtemel. Şayet dönüş olursa çok kimse ikili dip arayacak muhtemelen buna izin vermeyecekler , o yüzden 1,5 gündür çizgiler aynı yerde çalışıyor .

Avrupa Parlamentosu (AP) milletvekili ve eski Estonya Dışişleri Bakanı Urmas Paet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Avrupa ve Batı’yı manipüle etmekle suçladı.

BNS’ye konuşan Paet, “Erdoğan gerektiğinde Rusya’dan NATO ile uyumsuz olduğu iddia edilen silahlar sipariş ediyor ve NATO’dan müttefiklerinin bu anlaşmadan vazgeçme çağrılarını görmezden geliyor. Ardından sınırsız hareket özgürlüğü kazanmak için Suriye’nin kuzeyinde Rusya ve Suriye ile üçlü anlaşma yapabiliyor. Şimdi de Rusya ve Beşar Esad rejimiyle sorun çıkınca Avrupa yeniden Erdoğan için sığınmacı konusunu istismar ederek destek almaya çalıştığı bir yer haline geldi” ifadesini kullandı.

“Bu, dürüstçe olmayan bir adım ve AB-Türkiye anlaşmasının ihlali” diyen Paet, “Böyle sonsuza kadar devam edemez, çünkü müttefik ilişkilerin doğası farklı olmalı” diye ekledi.

Estonya'dan da firca yedik ya!

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Abd borsalarında dip elmas formasyonu var. Pazartesi hızlı dönüş muhtemel. Şayet dönüş olursa çok kimse ikili dip arayacak muhtemelen buna izin vermeyecekler , o yüzden 1,5 gündür çizgiler aynı yerde çalışıyor .
    Elmas formasyonu nedir KIZILDAG?

%4'ten %1.40'a gecti DOW. Belki bize de yarar.

7.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    seni suclamadim. Hissenin dusme nedeni sen deilsin elbetki. Amerikadaki mahkemeye Trump dahi yardim edemezken senin birsey yapmani beklemek sacmalik. Ama sunu kabul et ki 3 yil boyunca Butun Teorilerin cop oldu. Pozisyonun total olarak loss.
    sana karsi bir kizginligim veya ofkem yok. Beni suclamani da anlamadim

Sayende 4 kere AL sat yaptim. Yanlis anlama, ne zamn ortadan kaybolsan hisse artmaya basladi. Yukari gittigi yer yerde cikip rasyolar vesaire anlattin ve her sefernide Tuttu. Hisse dustu. Buna psikolojik mi, baska bir indikator mu dersin bilemem ama aynen boyle oldu. Sana bu yuzden de tesekkur ederim. Yolun ACIK OLSun
    gerçekten de saçmalamışsın, ben ortadan kaybolduğumda hisse artmış ve geri döndüğümde göçmüş, seni eğitimli donanımlı biri olarak biliyordum ama açık ve net olarak yanılmışım, cahilin önde gideniymişsin, sen benim yolumu filan bırak kendi yoluna bak her şeye tahammülüm var ama cehalete karşı sıfır toleranslıyım
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Erick, TREND'in ustune cok gidildi, o yuzden o da bunaldi hakli olarak. Bazilari saka olarak, bazilari cidden.

TREND olmasa yazi tura atsan her islem yapmak istediginde yine %50 sansin var arkadasim.
    Erick'i adam sanmıştım ama o da içi boş çıktı
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Sayfa 998/1032 İlkİlk ... 49889894898899699799899910001008 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •