Sayfa 115/1032 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 913 - 920 arası.

Konu: HALK Cafe - I

@rxpuhayyrani
    Yazdigimin devamini da okuyabilir misin? O konular nasil simdi?
    Daha yeni okudum yazini. "Adet bazinda" demissin. Bu mantikli olabilir. Denediniz mi ki eldekinin belli bir kismina bloke koymayi?

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    @rxpuhayyrani
    Daha yeni okudum yazini. "Adet bazinda" demissin. Bu mantikli olabilir. Denediniz mi ki eldekinin belli bir kismina bloke koymayi?
    Verdigim linkte mkk ya nasıl girileceği gösteriliyor. Ben e devlet şifremle girdim on dakkamı almadı.Oraya girdikten sonra ecas alt menülerden yapabiliyorsunuz ben tümüne bloke koydurdum o açıklamayıda ordan direk copy paste yaptım bence ky nin bunu yapması ufakda olsa bi çomak sokmak olur kanaatindeyim.

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    trencim ne yapıyon arsayı satıp dolara mı aytırdın ogünden bu yana kayboldun
    gel canım biz birbirimizi bilitriz et şuraya 2 kelam
    bak gaddarı kuzuyu ve uzunçağatayı çağıracağım
    Ayhan Başkanım son bir kaç gündür meşguldüm, özel işlerimin peşinden koşturdum. Tarla satış işlemim bitti, tapuyu verdim ve parayı nakit olarak aldım, Allah bereket versin. Bu arada Hatay Samandağ'daki arazileri de çoktan elden çıkardım. Çok güzel para kazandım onlardan, 1 e 5 gibi. Eğer bugüne kadar bırakmış olsaydım 1 e 5 yerine en az 1 e 10 kazanırdım, o da ayrı. Gayrimenkul böyle bir şey işte, zamanlama yapabilmek na mümkün. Fiyatlar zirve yaptı diye düşünüyorsun ve satış yapıyorsun ama bir bakıyorsun fiyatlar daha da gazlamış. Samandağ'da 1 dönüm civarı bir arsa bırakmıştım kendime özel, tam da denize ve plaja nazır bir konumda, villa imarlıydı ve oraya güzel bir villa yaptıracaktım. Gelgelelim ilgili Bakanlık arsanın üzerinde yer aldığı plajın Caretta Caretta kaplumbağalarının üreme yeri olduğu gerekçesiyle benim villa arsasını istimlak etti, tabii benimkiyle birlikte oradaki tüm arsalar da istimlak edildi. Neyse, olur böyle şeyler deyip geçtim.

Bu arada Yetkisiz kardeşime de sevgilerimi gönderiyorum.

Senin 7.xx beklentin gerçekleşti HALKB'de. Bugün 7.89'a kadar saldı hisse ve 7.98'den kapattı.
    Not: Kuzu ve Uzunçağatay neredeler acaba? Bu forumda "Stah" babayı görmüştüm bir ara.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Blokaj isi devamli borsayi takip edip islem yapanlara gore degil. Degisiklikler oldu mu bilmiyorum ama eskiden telefonla aramak gerekiyordu kaldirmak icin ve ertesi gun acilyordu. Degismis olsa bile bu kismi, yine de uzun hikaye.
    Bu kisimdan bahsediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu kisimdan bahsediyorum.
    Telefonla aramaya gerek yok netten kaldırıyorsunuz. Direk sisteme giriş yaparak işler kolaylaşmış.

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Mb'nin acil toplanıp en az 300 baz puan faiz arttırması lazım, yoksa bu ateş zor söner...
    Timothy Ash de aynen böyle tavsiyede bulundu. Ben şahsen ilk etapta 200 baz puanlık bir faiz artışı bekliyordum TCMB'den ama adamlar 75 baz puanlık bir artış yaptı. Maalesef TCMB geriden geliyor, aynen 2014 Ocak ayında yaptığı gibi. O zaman da 500 baz puanlık bir mega faiz artışı yapmak zorunda kalmıştı. Arjantin merkez bankasının icraatlarına bakıyor musun? Benzer problem Arjantin Pezo'sunda da var. Adamlar da çok geriden geliyorlardı aynen TCMB gibi ama arka arkaya 700 er baz puanlık faiz artışı yapmak zorunda kaldılar bir kaç gün arayla. Şu anda Arjantin merkez bankası faizi %40. TCMB'ninki ise %12.75'den %13.5 e yükseltildi. Tabii %40 Arjantin'e özel bir faiz. TCMB geç likidite faizini asgari %15 yapmalı yani asgari 150 baz puanlık bir artış daha gerekiyor, böylece 75+150=225 baz puanlık artış yapmış olacak toplamda.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    @rxpuhayyrani
    geçen yılda blokajı kaldırıp hisseyi satmam 3 gün sürdü.
    mkk den kaldırsanız aracı kurum seans öncesi sisteme mkk den gelen cd yi yüklemezse işler uzuyordu.
    şimdi nasıl bilmem
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Yapmaz yapamaz ....
    O zaman AKP+MHP ittifakı Başkanlık seçimini kazanamaz, dolar böyle gidiyorken seçimi kazanmayı unutsunlar. Tamam, Türkiye halkı manipüle edilmeye çok yatkın ama bu kadar da salak değil. Ekonomiyi duvara toslattıran bir Yönetim/Parti tekrar iktidara gelemez. 2002 seçimlerini bir hatırlayın, DSP DYP MHP Anavatan ne kadar oy almışlardı? Alayı baraj altı kaldılar.

Sayfa 115/1032 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •