Sayfa 545/1032 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    bizim oy gecersiz mi sayildi nooldu ya?? Yannis mi bastik muhuru??

Hayir sonuc degiseceginden degil de durusumuz belli olsun bari
    E koyduk ya "ayransiz" diye oraya. Forum karar verdi, biz kaybettik.

Simdi yeni girecek kaziga bakalim

2.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    ben temel analizle ilgilenmiyorum
    ben teknik analizle alıp satıyorum
    çokta memnunum allah bereket versin
    fiyat nereye ben oraya - felsefem bu
    siz borsadan para kazanıyorsanız alım satım yaparken hangi analiz yöntemi kullanıyorsanız kullanın % 100 doğru yoldasınız % 100 doğru yapıyorsunuz demektir
    adam 12 tl den Halkbank almış senet 6 tl olmuş hala temel analizden piyasa defter değerinden fiyat kazanç oranından bahsediyor ;)

saygılar
    Temelin olmayan kağıdın tekniği sihirden öte değildir.Temeli iyi kağıtlarda tekniğe göre işlem yapmak,kısa orta vade için en makbulüdür.Çok uzun vade yatırımı yapan için teknik lüzumsuzdur.

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Hiç kimsenin inanası gelmiyor ama Katarlıların Halkbank ile ilgilendiğini çok sık duymaya başladım, adamlar Finansbankın sahibi, 400 milyar tl ye yakın aktifleri olan HALKB aslında hedef olarak gerçekten de çok cazip bir bankadır hem satınalma hem de şirket birleşmesi açıısndan
    Katarda yasayan ve bu islerden az cok haberdar olan biri olarak soyluyorum ki boyle birsey KESINLIKLE UYDURMA..Emir ucagi hibe etti diye THY ve Halkbank satilacak diye sosyal medyada kerti solcular ve fetocanlar boyle bir yaygara kopartti - alakasi yok..

Son zamanlardaki en buyuk satin alma Ooredoo'nun Turk Telekomu almasi olacak(ti) - hatta prensipte anlasildi ama ne olduysa son dakkada is koptu.. Bankalara hisse devrinden sonra ise ben bu satisi zor goruyorum..

Katarlilarin Turkiyedeki satin almalariyla ilgili cok entertesan birsey hatta birinci elden anlatayim: Daha gecen persembe Bereket Donerin Katarlilara satilacagi haberi persembe gunu Qatar Tribune gazetesinin Business ekinin mansetinde cikti (qatar-tribune.com/data/20180913/pdf/Business.pdf).. Bereket Donerin genel muduru hemserimiz olur hayirli olsun dedim - adam sasirdi... Haberi bile yokmus birakin satilmayi vs - agentlari oyle kopurtmus sadece

Bu kagit seneye subat-marta kadar surundurur OFAC MOFAC derken - yapacaksa ondan sonar uzun vadeli hareketine baslar benim beklentim budur..

Bence de uydurma ayransiz.

5.  Alıntı Originally Posted by drexty Yazıyı Oku
    asıl haber bu bence...

https://eksisozluk.com/ataturkun-is-...7757?a=popular

bu haber ile iş bankası öncülüğünde bankalar çakılabilir
    meri teyze yanımızda bugün...

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bence de uydurma ayransiz.
    Ben kesinlikle uydurmadır ya da olabilir diyemiyorum. Bu ülkede imkansız denen herşeyin olabileceğine ya da kesin olur denen şeylerin de olmadığına tanıklık ede ede böyle belirsiz konularda taraf olmamayı tercih eder oldum. Ama sanki bu söylenti basra körfezinin Amerikalılarla arası biraz daha iyi olan devletlerinden birisi ile çıkmış olsaydı daha bir inandırıcı olurdu gibi.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    meri teyze yanımızda bugün...
    Arbitraja oynuyor o. Yarim milyon lotun ustune cikmadiktan sonar donup veriyor. Ya da satmissa geri aliyor. Biraz iyi bugun ama yine de tahtadakiler hep kademeye donenler. Para girmiyor.

Ne bankaydı idi be Halkbank, maffettiler maalesef..

Gezi öncesi 2012 tam show + 2013 zırvasal 20+, dolar bazlı bilmem neler..

Te şimdiki haline bak..

Yazalım da ne yazalım daha tamam bile diyememişler, ceza mı, papaz mı, yaptırım mı, reZZa mı,

o mu şu ne bu mu tarzı borsa style oldu tam.. Gelirken de giderken de valla..
    ...

Bu böyleyken bile rating alamazken, İş C ne beklenti gündem olur ki ?? yine yeniden hak getire..

Yassak belki de Halkbank rating mevzu, belki de doğal bitik ?..

Yok işte ezbere şarbon şablon.. Malzeme bitmiş.. Ne kötü bazen ezbercilik..

Sayfa 545/1032 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •