Sayfa 554/1032 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Fiyat 13 ağustostan beri 5.8-6.2 arasında sıkıştı, bir ayı geçtik. Bu tür yatayda sıkışmalar sert bir hareketle aşılıyor ve yeni bir seviyede yeni bir denge kuruluyor, ne yazık ki son bir yıldır hep aşağıya kırdık benzer yatay sıkışmaları, belki bu sefer yukarı gideriz.

Aşağı ya da yukarı bilmem ama hareket bekleyen pozisyonunu alsın, sıkılan varsa çekirdeğini alsın yakında aksiyon başlar.

Siz böyle kuzu gibi yattığına bakmayın bunun, çalıların ardında pusuda aslanlar bekliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Hiç kimsenin inanası gelmiyor ama Katarlıların Halkbank ile ilgilendiğini çok sık duymaya başladım, adamlar Finansbankın sahibi, 400 milyar tl ye yakın aktifleri olan HALKB aslında hedef olarak gerçekten de çok cazip bir bankadır hem satınalma hem de şirket birleşmesi açıısndan
    Üstad ilk senden duymuştuk, şimdi çok dillendirilmeye başlandı. Nedir sence olasılığı?

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Üstad ilk senden duymuştuk, şimdi çok dillendirilmeye başlandı. Nedir sence olasılığı?
    Dogruya dogru. Ac tavuk kendini dari ambarinda zannedermis bile demistik o zamanlar. Acayip dillendirlmeye basladi.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Fiyat 13 ağustostan beri 5.8-6.2 arasında sıkıştı, bir ayı geçtik. Bu tür yatayda sıkışmalar sert bir hareketle aşılıyor ve yeni bir seviyede yeni bir denge kuruluyor, ne yazık ki son bir yıldır hep aşağıya kırdık benzer yatay sıkışmaları, belki bu sefer yukarı gideriz.

Aşağı ya da yukarı bilmem ama hareket bekleyen pozisyonunu alsın, sıkılan varsa çekirdeğini alsın yakında aksiyon başlar.

Siz böyle kuzu gibi yattığına bakmayın bunun, çalıların ardında pusuda aslanlar bekliyor.
    Aynen boyle. Ben yukari hareket bekliyorum artik.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Dogruya dogru. Ac tavuk kendini dari ambarinda zannedermis bile demistik o zamanlar. Acayip dillendirlmeye basladi.
    Haberi uçurup piyasayı yokluyor olabilirler

8. Katarlıların ilgilendiği banka olarak neden Vakıfbank değil de Halkbank?
    İkisinin parametreleri de birbirine benzer hale gelmiş durumda, üstelik VB de bir ceza riski durumu da yok.
    Katarlıların VByi alıp QNBVB yaparak bir süre sonra da QNBFB ile birleştirerek büyük bir banka haline getirdikleri, HBnin de yeni kurulmakta olan Emlak Bank ile birleştiği bir senaryoya ne dersiniz?

Sayfa 554/1032 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •