Sayfa 972/1032 İlkİlk ... 4728729229629709719729739749821022 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    6,68 geçilmesi gerekir, endeksin 2 katı düşmeyi seviyoruz, endeks vob yüzünden cılgın bir hareket yaparsa 6,34 desteği var, bu rakamın altında 4,90 yolu açılır, bu yüzden %3-5 zarar olsada 6,34 kuralına uymak gerekir. Şimdilik 3 mart görülecek bir dava var, az çok buna güveniyoruz, malın değerini yada sayısını bilen speğimiz gerekirse aşağı verir döker sonra yürür. Yinede benim açımdam speğin davanın seyrini bilmediğini düşünüyorum. Yada buna güvenmek istiyorum. Davanın seyri belli olmadığı için her türlü sürprize açık.
    6,34 gösterdi say OSİSA. en azından kademe olarak gördük. Yeniden dünyaya gelirsem QNB alacağım. bırak düşmeyi artıda senet.

Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    O gelen belgeleri de bizimle paylasirsan sevinirim ama, son bir iyilik olarak.
    Bankanin avukatlari soyledi "Sucsuzum" tercihini yaptiklarini mahkemeye.

3. Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    6,34 gösterdi say OSİSA. en azından kademe olarak gördük. Yeniden dünyaya gelirsem QNB alacağım. bırak düşmeyi artıda senet.
    Toparlaması lazim endeksin borsanın, bu nereye kadar bugun kol bacak kesen cok olmuştur.

Pala'nın istedigi ortam bu.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Ben olsam bugun oyle bir kapanış yaparimki kimse elini süremez...

Yok iste Olmayinca yapamıyoruz

Su an olusturulan psikoloji düşüyor...

6.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Toparlaması lazim endeksin borsanın, bu nereye kadar bugun kol bacak kesen cok olmuştur.
    Kurallı oyun yok, kuralsız var. Bir ara 39 dan satacaktım zor durdum kapattım çıktım. Eskiye göre kötü değil ama yukarıdan ve yeni alan biri için kötü bir manzara. hikayenin ucundan tutmadan yada ona ümit bağlamadan olmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Sen bu yorumu yapiyosan benim icin ters indikatör. Uğurlar olsun.
    MAdem senin icin ters indikatorum,. EVI arabayi sat, Ustune kredi cek. Limitlerini %500 Doldur. HALKBANK a bas.

8.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    O gelen belgeleri de bizimle paylasirsan sevinirim ama, son bir iyilik olarak.
    belge melge yok sana. Benim yorumuma bakma. Belge deil. Aldigim bilgilere istinaden oyle dusunuyorum.

Banka SAVUNMA yapacak tam saha. Karsi tarafta kabul etmeyecek . 1 yil surundurecek sonunda usulsuz islem kadar ceza alabilecek. Temyiz icin data toplama derdinde AVukatlik ofisi. Bu arada hisse ne olur bilemem insallah 50 leri gorur.

6.90 %15 ilk kisim 7.25 %50 ikinci kisim bugun de 6.58 de sabah kalan kismi sattim .

6.90 ve 7.25 i Trendhound yeniden yazmaya basladigi icin sattim. Ne yazik ki Kendisi her yazdigi donemde hisse dusuyor. KEndi kaybouldugunda yukseliyor. Kendisini severim ama ne yazikki 4 kere calisti bu .

sizinde yolunuz acik olsun UMARIM bir gun 50-60 olur.

Sayfa 972/1032 İlkİlk ... 4728729229629709719729739749821022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •