Sayfa 653/1032 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Meyve veren ağaç misali o dediğin, doğrudur abi. Bu arada taşlar yerine oturuyor. Global değişkenleri yorumlamam zor. Fed in faiz arttırımlarına ara vermesi, resesyon riskleri, ticaret savaşları.... bilemiyorum ancak Tr de martta yapılacak yerel seçimlere kadar bir durulma yaşanabilir. Alınan ekonomik tedbirler, önlemler mevcut sıkıntıları sadece seçim sonrasına öteler. 2019 un özellikle 2. çeyreği ve sonrası bizim için zor olacak. Şahsi kanaatim dalgalanmaları görmezden gelip fiyata bakmadan OFAC kararını beklemek. Akabinde % 50 tl, %50 döviz mevduata geçmek. Sayın CB ara seçim öncesi Trumpa kıyağını yaptı. Trump ta yerel seçim öncesi OFAC kararı ile karşılık verir diye temenni ediyorum. Suriye, S400 ... ne tavizler verilecek göreceğiz. Sarı öküzü verdik, devamı gelecek... papazı tutturdum, OFAC kararınıda tutturursam deymeyin keyfime, kalın sağlıcakla...
    Eyvallah Hocam. Brunson kararını doğru bildin, zaten çıkması gereken karar da buydu, aynen senin ve Pilavlı Hocanın beklediği şekilde. TR ekonomisi ile ilgili kaygıların çok yerinde. 2019 2Ç itibariyle %5'lik gibi bir resesyon bekliyorum ben. Banka kredi hacimlerinde düşüş halihazırda başladı zaten. Artık banka aktiflerde ciddi artışları pek göremeyeceğiz ama olması gereken de bu.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Neler Neler Gorduk Okuduk Bu Banka Yuzunden!

Dec.08.2017

Turkish gold trader Reza Zarrab accused of raping NYC cellmate

A lawsuit filed late Wednesday in Manhattan Supreme Court alleges that in 2016 and early 2017 Reza Zarrab sexually assaulted a 62-year-old man being held on terrorism support charges at the Metropolitan Correctional Center in lower Manhattan.

.. while Zarrab was still behind bars, he struck up a friendship with a man who was charged with providing material support to the Colombian terrorist organization FARC in the form of weapons procurement and cocaine trafficking.

Zarrab hired a private attorney for the man, sent money to his family in Africa, and arranged to have him moved into his cell, the suit says.

"At about the same time, having given Plaintiff money and other favors, Defendant started telling Plaintiff that he likes having sex with both men and women," the suit claims.

The alleged attacks — one of which involved a cucumber — started in November 2016 and continued until March 2017, according to the cellmate, who pleaded guilty and is awaiting sentencing.

3. Trump Teşekkür etmiş

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Hocam benim sevmeyenim çoktur, özellikle de cahil ve de bilinçsiz kesim benden hiç hoşlanmaz. Alıştım artık buna.
    Hulk cahil ve bilinçsiz kesim ile alim ve bilinçli geçinen yatırımcıyı da zarara soktu, bu iki kesimden, cahil olanın zarara girmesi normalken, bilinçli ve pek tecrübeli finans uzmanının zarara girmesi absürttür ve bu olay gerçekse vayki vay pek tecrübeli finans uzmanının haline.

Niye ki? Burasi borsa. Ulkede garsondan fazla mali musavir / muhasebeci / yorumcu / analist var. Cogu da paralarini kaybederler. Risk dagitimi yapip portfoy cesnisine gidenler zararli pozisyonlarini baska taraftan telafi ederler. Sirf temel analizle para kazanilacak olsaydi, yukardaki kesimin hepsi kose olmustu. Realite oyle degil.

6. iyi akşamlar ben Halkbank Gayrimenkul Y.O. şirketine yatırım olsun diye yatırım yapmış bir yatırımcıyım. Halk gyo nun pd dd halkbank yükselişinden sonra daha düşük kaldı. Resmen hisselerim çöp fiyatında yıl sonu yeniden değerlemeyle benim pd dd hepten çöp olacak.
    Rahip de çıktı halkbank yüzde 30 yükseldi dipten ama gyo dipte duruyor neden böyle faizse bankaların maliyetleride arttı batık kredileri konkordatoları var. bizim halimiz ne olacak ?

Gerek 666 gerekse TRENDHOUND dan fikir istiyorum. Teşekkürler.

Yavru Halk pilavli'nin uzmanlik alani sn. proleter. Emlakcilar kotu uzun zamandir, biliyorsunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    iyi akşamlar ben Halkbank Gayrimenkul Y.O. şirketine yatırım olsun diye yatırım yapmış bir yatırımcıyım. Halk gyo nun pd dd halkbank yükselişinden sonra daha düşük kaldı. Resmen hisselerim çöp fiyatında yıl sonu yeniden değerlemeyle benim pd dd hepten çöp olacak.
    Rahip de çıktı halkbank yüzde 30 yükseldi dipten ama gyo dipte duruyor neden böyle faizse bankaların maliyetleride arttı batık kredileri konkordatoları var. bizim halimiz ne olacak ?

Gerek 666 gerekse TRENDHOUND dan fikir istiyorum. Teşekkürler.
    Evet , Halk gyo yatırımcıyı perişan eden diğer bir hisse, 2017 başlarında bir arkadaşım Halk gyo alalım, koca binası varmış kira gelirlerinden çok para kazanacakmış, hisse 3 e 4 e katlayacakmış diye duyumlar aldığını söylemişti, durum ortada, bizde Halk gyo değil ama abisi olan Hulka bulaştık, onunda durumu ortada, az ceza gelecekmişte uçup kaçacakmışta, mışta mış, ölme eşeğim ölme, çok iyi yönetiliyorlar, o kadar çok kar edip temettü veriyorlarki millet hisselerini almak için sıraya giriyor

Sayfa 653/1032 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •